





Extreme XDR101 Video recorder Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: XDR101
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.19kg
20.83€ (40.74лв.)
без ДДС: 17.36€ (33.95лв.)
Етикети:
Extreme XDR101 Video recorder Black
, XDR101
, EXTREME
, Видеорегистратори
, Авто електроника
, купете Extreme XDR101 Video recorder Black
, цена Extreme XDR101 Video recorder Black
, оферти Extreme XDR101 Video recorder Black
, ревю Extreme XDR101 Video recorder Black
, промоция Extreme XDR101 Video recorder Black
, онлайн магазин Extreme XDR101 Video recorder Black
, поръчай Extreme XDR101 Video recorder Black
, Extreme XDR101 Video recorder Black мнения
, Extreme XDR101 Video recorder Black сравнение
, евтин Видеорегистратори
, топ Видеорегистратори
, най-добър Видеорегистратори
, нов Видеорегистратори
, extreme {ucfirst}видеорегистратори
, оригинален Extreme XDR101 Video recorder Black
, гаранция Extreme XDR101 Video recorder Black
, бърза доставка Extreme XDR101 Video recorder Black
, EXTREME цена
, EXTREME промоция
, EXTREME отстъпка
, EXTREME Видеорегистратори
, видеорегистратори в българия
, видеорегистратори techmag
, онлайн поръчка Видеорегистратори
, магазин за Видеорегистратори
, топ оферти Видеорегистратори
, EXTREME XDR101 характеристики
, EXTREME XDR101 спецификации
, EXTREME XDR101 review
, EXTREME XDR101 сравнение
, EXTREME XDR101 отзиви
, EXTREME XDR101 намаление
| Rotating: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Y |
| Easy to install: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Driving recorder |
| Power indication light: | Yes |
| Menu languages: | Spanish, Russian, German, Czech, English, French, Portuguese, Danish, Dutch, Italian, Polish |
| Built-in microphone: | Yes |
| Power cable length: | 2 m |
| Battery capacity: | 100 mAh |
| Frame colour: | Black |
| Operating voltage: | 5 V |
| Battery current: | 1 A |
| Power source type: | Battery |
| DFU / User manual: | Y |
| Viewing angle: | 120° |
| Maximum video resolution: | 1080 x 720 pixels |
| Video motion detection: | Yes |
| Display: | LCD |
| Night mode: | Yes |
| Photo mode: | Yes |
| Display diagonal: | 6.1 cm (2.4") |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Maximum memory card size: | 32 GB |
| Interface type: | Mini-USB |










