





Extreme XDR103 огледало за кола / компонент – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: XDR103
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.35kg
22.39€ (43.79лв.)
без ДДС: 18.66€ (36.50лв.)
Етикети:
Extreme XDR103 огледало за кола / компонент
, XDR103
, EXTREME
, DVR
, NVR
, HRV
, ARV устройства
, Видеонаблюдение
, купете Extreme XDR103 огледало за кола / компонент
, цена Extreme XDR103 огледало за кола / компонент
, оферти Extreme XDR103 огледало за кола / компонент
, ревю Extreme XDR103 огледало за кола / компонент
, промоция Extreme XDR103 огледало за кола / компонент
, онлайн магазин Extreme XDR103 огледало за кола / компонент
, поръчай Extreme XDR103 огледало за кола / компонент
, Extreme XDR103 огледало за кола / компонент мнения
, Extreme XDR103 огледало за кола / компонент сравнение
, евтин DVR
, NVR
, HRV
, ARV устройства
, топ DVR
, NVR
, HRV
, ARV устройства
, най-добър DVR
, NVR
, HRV
, ARV устройства
, нов DVR
, NVR
, HRV
, ARV устройства
, extreme {ucfirst}dvr
, nvr
, hrv
, arv устройства
, оригинален Extreme XDR103 огледало за кола / компонент
, гаранция Extreme XDR103 огледало за кола / компонент
, бърза доставка Extreme XDR103 огледало за кола / компонент
, EXTREME цена
, EXTREME промоция
, EXTREME отстъпка
, EXTREME DVR
, NVR
, HRV
, ARV устройства
, dvr
, nvr
, hrv
, arv устройства в българия
, dvr
, nvr
, hrv
, arv устройства techmag
, онлайн поръчка DVR
, NVR
, HRV
, ARV устройства
, магазин за DVR
, NVR
, HRV
, ARV устройства
, топ оферти DVR
, NVR
, HRV
, ARV устройства
, EXTREME XDR103 характеристики
, EXTREME XDR103 спецификации
, EXTREME XDR103 review
, EXTREME XDR103 сравнение
, EXTREME XDR103 отзиви
, EXTREME XDR103 намаление
| Сензор за движение: | Да |
| Брой огледала: | 1 |
| Въртене: | Да: |
| Дължина на кабела: | 2.5 m |
| Тип на продукта: | Записващо устройство за шофиране |
| Дължина на захранващия кабел: | 2 m |
| Вграден(и) високоговорител(и): | Y |
| Цвят на рамката: | Черно |
| Лесен за инсталиране: | Да |
| Цвят на продукта: | Черно |
| Вграден микрофон: | Да |
| Работно напрежение: | 5 V |
| Ток на батерията: | 1 A |
| Капацитет на батерията: | 100 mAh |
| Тип на източника на захранване: | Запалка за пура, Батерия |
| Батерия: | Да |
| Снимка: | Да |
| Максимална разделителна способност на видеото: | 1920 x 1080 пиксела |
| Ъгъл на видимост: | 120° |
| Светлинна индикация за захранване: | Да |
| Нощен режим: | Да |
| Сензорен екран: | Не |
| Откриване на видео движение: | Да |
| Дисплей: | LCD |
| Съвместими карти с памет: | MicroSD (TransFlash) |
| Максимален размер на картата с памет: | 32 GB |
| Тип на интерфейса: | Mini-USB |
| Езикова поддръжка: | Френски, немски, полски, руски, хърватски, датски, италиански, английски, португалски, холандски, чешки, испански |










