



EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLSBFDZWI0017
- Тегло: 0.52kg
- SKU: DLSBFDZWI0017
15.79€ (30.89лв.)
без ДДС: 13.16€ (25.74лв.)
Етикети:
EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g
, DLSBFDZWI0017
, BIOFEED
, Офис
, Дом & Градина
, купете EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g
, цена EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g
, оферти EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g
, ревю EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g
, промоция EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g
, онлайн магазин EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g
, поръчай EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g
, EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g мнения
, EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, biofeed {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g
, гаранция EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g
, бърза доставка EUPHORIA Fresh Junior Monoprotein Turkey XS/S - dry dog food - 500g
, BIOFEED цена
, BIOFEED промоция
, BIOFEED отстъпка
, BIOFEED Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, BIOFEED DLSBFDZWI0017 характеристики
, BIOFEED DLSBFDZWI0017 спецификации
, BIOFEED DLSBFDZWI0017 review
, BIOFEED DLSBFDZWI0017 сравнение
, BIOFEED DLSBFDZWI0017 отзиви
, BIOFEED DLSBFDZWI0017 намаление
EAN: 5906744522288
Technical Specifications
| Weight | 500 g |
| Package type | Sack |
| Dosage form | Solid |
| Pet specific needs | Growth period |
| Pet specific needs | Protection of muscle mass |
| Sugar free | Yes |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Soy free | Yes |
| Additional features | Monoprotein |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | General health |
| Additional features | Growth period |
| Additional features | Gluten-free |
| Age of the pet | Junior |
| Series | EUPHORIA Fresh |
| No artificial colours | Yes |
| Category | For dog |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Gluten free | Yes |
| Product category | Dry food |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Main flavor | Turkey |
| Weight range | 500 g - 999 g |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Crude fibres | 3.3% |
| Crude ash | 9.4% |
| Protein | 30% |
| Fat content | 16.5% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9 x 14 x 18 cm
Weight: 0.52 kg
