







BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPBFDKAS0082
- Тегло: 2.05kg
- SKU: DLPBFDKAS0082
27.07€ (52.95лв.)
без ДДС: 22.56€ (44.12лв.)
Етикети:
BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg
, DLPBFDKAS0082
, BIOFEED
, Офис
, Дом & Градина
, купете BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg
, цена BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg
, оферти BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg
, ревю BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg
, промоция BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg
, онлайн магазин BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg
, поръчай BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg
, BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg мнения
, BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, biofeed {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg
, гаранция BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg
, бърза доставка BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Monoprotein Turkey - dry dog food - 2kg
, BIOFEED цена
, BIOFEED промоция
, BIOFEED отстъпка
, BIOFEED Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, BIOFEED DLPBFDKAS0082 характеристики
, BIOFEED DLPBFDKAS0082 спецификации
, BIOFEED DLPBFDKAS0082 review
, BIOFEED DLPBFDKAS0082 сравнение
, BIOFEED DLPBFDKAS0082 отзиви
, BIOFEED DLPBFDKAS0082 намаление
EAN: 5906744522066
Technical Specifications
| Veterinary classification | Complete feed |
| Series | EUPHORIA Fresh |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Monoprotein |
| Additional features | General health |
| Product category | Dry food |
| No artificial colours | Yes |
| Age of the pet | Adult |
| Main flavor | Turkey |
| Category | For dog |
| Weight | 2 kg |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Package type | Sack |
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| Dog breed | All breeds of medium and large dogs |
| Dosage form | Solid |
| Sugar free | Yes |
| Soy free | Yes |
| Gluten free | Yes |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Crude ash | 7.9% |
| Protein | 28% |
| Crude fibres | 3.8% |
| Fat content | 15% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12.1 x 39.5 x 20.7 cm
Weight: 2.05 kg
