



EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLSBFDZWI0014
- Тегло: 0.52kg
- SKU: DLSBFDZWI0014
15.80€ (30.91лв.)
без ДДС: 13.17€ (25.76лв.)
Етикети:
EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g
, DLSBFDZWI0014
, BIOFEED
, Офис
, Дом & Градина
, купете EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g
, цена EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g
, оферти EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g
, ревю EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g
, промоция EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g
, онлайн магазин EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g
, поръчай EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g
, EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g мнения
, EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, biofeed {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g
, гаранция EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g
, бърза доставка EUPHORIA Fresh Adult Pork with beef XS/S - dry dog food - 500g
, BIOFEED цена
, BIOFEED промоция
, BIOFEED отстъпка
, BIOFEED Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, BIOFEED DLSBFDZWI0014 характеристики
, BIOFEED DLSBFDZWI0014 спецификации
, BIOFEED DLSBFDZWI0014 review
, BIOFEED DLSBFDZWI0014 сравнение
, BIOFEED DLSBFDZWI0014 отзиви
, BIOFEED DLSBFDZWI0014 намаление
EAN: 5906744522134
Technical Specifications
| Dosage form | Solid |
| Weight | 500 g |
| Package type | Sack |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Soy free | Yes |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Sugar free | Yes |
| Gluten free | Yes |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features | General health |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Muscle building |
| Series | EUPHORIA Fresh |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Category | For dog |
| Product category | Dry food |
| No artificial colours | Yes |
| Age of the pet | Adult |
| Main flavor | Pork |
| Weight range | 500 g - 999 g |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Crude ash | 8.9% |
| Protein | 28% |
| Crude fibres | 3.8% |
| Fat content | 15% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9 x 14 x 18 cm
Weight: 0.52 kg
