



EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPBFDKAS0098
- Тегло: 12.17kg
- SKU: DLPBFDKAS0098
91.12€ (178.21лв.)
без ДДС: 75.93€ (148.51лв.)
![]() |
12 x 8.60 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg
, DLPBFDKAS0098
, BIOFEED
, Офис
, Дом & Градина
, купете EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg
, цена EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg
, оферти EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg
, ревю EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg
, промоция EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg
, онлайн магазин EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg
, поръчай EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg
, EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg мнения
, EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, biofeed {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg
, гаранция EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg
, бърза доставка EUPHORIA Fresh Adult Medium & Large dogs Turkey with rabbit - dry dog food - 12kg
, BIOFEED цена
, BIOFEED промоция
, BIOFEED отстъпка
, BIOFEED Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, BIOFEED DLPBFDKAS0098 характеристики
, BIOFEED DLPBFDKAS0098 спецификации
, BIOFEED DLPBFDKAS0098 review
, BIOFEED DLPBFDKAS0098 сравнение
, BIOFEED DLPBFDKAS0098 отзиви
, BIOFEED DLPBFDKAS0098 намаление
EAN: 5906744522028
Technical Specifications
| Veterinary classification | Complete feed |
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| Dog breed | All breeds of medium and large dogs |
| Pet specific needs | Protection of joints |
| Pet specific needs | Improve skin health |
| Pet specific needs | Skin and coat |
| Pet specific needs | Strong immunity |
| Package type | Sack |
| Sugar free | Yes |
| Soy free | Yes |
| Dosage form | Solid |
| Gluten free | Yes |
| Weight | 12 kg |
| Additional features | Joint support |
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Supporting immunity |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| No artificial colours | Yes |
| Age of the pet | Adult |
| Series | EUPHORIA Fresh |
| Category | For dog |
| Main flavor | Turkey |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Product category | Dry food |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Crude fibres | 3.8% |
| Crude ash | 8.6% |
| Protein | 28% |
| Fat content | 15% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 68.5 x 39.8 x 18.1 cm
Weight: 12.168 kg

