







EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPEUKKAS0048
- Тегло: 12.05kg
- SKU: DLPEUKKAS0048
78.23€ (153.00лв.)
без ДДС: 65.19€ (127.50лв.)
![]() |
12 x 7.39 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg
, DLPEUKKAS0048
, EUKANUBA
, Офис
, Дом & Градина
, купете EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg
, цена EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg
, оферти EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg
, ревю EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg
, промоция EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg
, онлайн магазин EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg
, поръчай EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg
, EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg мнения
, EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, eukanuba {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg
, гаранция EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg
, бърза доставка EUKANUBA Senior L XL Rich in lamb & rice - dry dog food - 12kg
, EUKANUBA цена
, EUKANUBA промоция
, EUKANUBA отстъпка
, EUKANUBA Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, EUKANUBA DLPEUKKAS0048 характеристики
, EUKANUBA DLPEUKKAS0048 спецификации
, EUKANUBA DLPEUKKAS0048 review
, EUKANUBA DLPEUKKAS0048 сравнение
, EUKANUBA DLPEUKKAS0048 отзиви
, EUKANUBA DLPEUKKAS0048 намаление
EAN: 8710255202242
Technical Specifications
| Pet specific needs | Protection of muscle mass |
| Pet specific needs | Proper digestion |
| Sugar free | Yes |
| Additional features | Digestive support |
| Additional features | For seniors |
| Additional features | General health |
| Additional features | Muscle building |
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| Dog breed | All breeds of giant dogs |
| Dog breed | All breeds of large and giant dogs |
| Soy free | Yes |
| Size of breed | Large breed +45 kg |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Main flavor | Lamb |
| Package type | Sack |
| Age of the pet | Senior |
| Gluten free | No |
| Weight | 12 kg |
| Dosage form | Solid |
| Product category | Dry food |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Category | For dog |
| No artificial colours | Yes |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Crude ash | 7% |
| Fat content | 12% |
| Protein | 24% |
| Crude fibres | 2.1% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11 x 37 x 77 cm
Weight: 12.05 kg

