







EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPEUKKAS0047
- Тегло: 3.05kg
- SKU: DLPEUKKAS0047
33.36€ (65.25лв.)
без ДДС: 27.80€ (54.37лв.)
Етикети:
EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg
, DLPEUKKAS0047
, EUKANUBA
, Офис
, Дом & Градина
, купете EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg
, цена EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg
, оферти EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg
, ревю EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg
, промоция EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg
, онлайн магазин EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg
, поръчай EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg
, EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg мнения
, EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, eukanuba {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg
, гаранция EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg
, бърза доставка EUKANUBA Puppy Small/Medium Lamb & Rice - dry dog food - 3kg
, EUKANUBA цена
, EUKANUBA промоция
, EUKANUBA отстъпка
, EUKANUBA Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, EUKANUBA DLPEUKKAS0047 характеристики
, EUKANUBA DLPEUKKAS0047 спецификации
, EUKANUBA DLPEUKKAS0047 review
, EUKANUBA DLPEUKKAS0047 сравнение
, EUKANUBA DLPEUKKAS0047 отзиви
, EUKANUBA DLPEUKKAS0047 намаление
EAN: 8710255201801
Technical Specifications
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | General health |
| Additional features | Digestive support |
| Additional features | Growth period |
| Dosage form | Solid |
| Pet specific needs | Growth period |
| Pet specific needs | Protection of muscle mass |
| Pet specific needs | Proper digestion |
| Sugar free | Yes |
| No artificial colours | Yes |
| Age of the pet | Junior |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| Soy free | Yes |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Package type | Sack |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Category | For dog |
| Series | EUKANUBA Daily Care |
| Gluten free | No |
| Main flavor | Lamb |
| Weight | 3 kg |
| Product category | Dry food |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Protein | 28% |
| Fat content | 17% |
| Crude ash | 6.2% |
| Crude fibres | 1.5% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 39.8 x 22.7 x 15.4 cm
Weight: 3.048 kg
