
EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2,5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPEUKKAS0012
- Тегло: 2.55kg
51.42€ (100.57лв.)
без ДДС: 42.85€ (83.81лв.)
Етикети:
EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg
, DLPEUKKAS0012
, EUKANUBA
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg
, цена EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg
, оферти EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg
, ревю EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg
, промоция EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg
, онлайн магазин EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg
, поръчай EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg
, EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg мнения
, EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, eukanuba {ucfirst}храна за кучета
, оригинален EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg
, гаранция EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg
, бърза доставка EUKANUBA Puppy Small and medium Lamb with rice - dry dog food - 2
, 5 kg
, EUKANUBA цена
, EUKANUBA промоция
, EUKANUBA отстъпка
, EUKANUBA Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, EUKANUBA DLPEUKKAS0012 характеристики
, EUKANUBA DLPEUKKAS0012 спецификации
, EUKANUBA DLPEUKKAS0012 review
, EUKANUBA DLPEUKKAS0012 сравнение
, EUKANUBA DLPEUKKAS0012 отзиви
, EUKANUBA DLPEUKKAS0012 намаление
| Pet specific needs: | Sensitive stomach |
| Gluten free: | Yes |
| Preservative free: | No data available |
| Lactose free: | Yes |
| Weight: | 2.5 kg |
| Sugar free: | No data available |
| Pet food flavor: | Rice, Lamb |
| Pet life stage: | Puppy |
| Breed size: | Medium (11 - 25kg), Small dog breeds (4-14 kg) |
| Dog breed: | All breeds of small and medium-sized dogs |
| Dosage form: | Solid |
| Soy free: | Yes |
| Health effects: | Skin & coat |
| Animal type(s): | Dog |
| Package type: | Plastic bag, Plastic packaging |
| No artificial colours: | No data available |
| Additional features: | General health, Growth period, Gluten-free |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Junior |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg, Small breed 5 - 10 kg |
| Main flavor: | Lamb |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Crude fibres: | 1.4% |
| Crude ash: | 6.7% |
| Fat content: | 17% |
| Protein: | 28% |





