





EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed, Ocean fish - dry dog food - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPEUKKAS0018
- Тегло: 12.05kg
118.31€ (231.39лв.)
без ДДС: 98.59€ (192.83лв.)
![]() |
12 x 11.17 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, DLPEUKKAS0018
, EUKANUBA
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, цена EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, оферти EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, ревю EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, промоция EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, поръчай EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg мнения
, EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, eukanuba {ucfirst}храна за кучета
, оригинален EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, гаранция EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка EUKANUBA Grain Free Senior small/medium breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, EUKANUBA цена
, EUKANUBA промоция
, EUKANUBA отстъпка
, EUKANUBA Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, EUKANUBA DLPEUKKAS0018 характеристики
, EUKANUBA DLPEUKKAS0018 спецификации
, EUKANUBA DLPEUKKAS0018 review
, EUKANUBA DLPEUKKAS0018 сравнение
, EUKANUBA DLPEUKKAS0018 отзиви
, EUKANUBA DLPEUKKAS0018 намаление
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Additional features: | Grain-free, General health, For seniors |
| Age of the pet : | Senior |
| Main flavor: | Fish |
| Weight: | 12 kg |
| Sugar free: | No data available |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Preservative free: | Y |
| Gluten free: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dog breed: | All breeds of miniature dogs, All breeds of medium-sized dogs, Small dog breeds |
| Breed size: | Medium (11 - 25kg), Small dog breeds (4-14 kg), X-Small (< 4kg) |
| Pet food flavor: | Fish |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Dosage form: | Solid |
| Pet life stage: | Senior |
| Health effects: | General health |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg, Small breed 5 - 10 kg |
| Package type: | Plastic packaging, Plastic bag |
| Category: | For dog |
| Fat content: | 14% |
| Crude ash: | 7.7% |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Protein: | 27.5% |






