





EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed, Ocean fish - dry dog food - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPEUKKAS0019
- Тегло: 12.05kg
67.72€ (132.44лв.)
без ДДС: 56.43€ (110.37лв.)
Етикети:
EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, DLPEUKKAS0019
, EUKANUBA
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, цена EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, оферти EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, ревю EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, промоция EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, поръчай EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg мнения
, EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, eukanuba {ucfirst}храна за кучета
, оригинален EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, гаранция EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка EUKANUBA Grain Free Senior large/giant breed
, Ocean fish - dry dog food - 12 kg
, EUKANUBA цена
, EUKANUBA промоция
, EUKANUBA отстъпка
, EUKANUBA Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, EUKANUBA DLPEUKKAS0019 характеристики
, EUKANUBA DLPEUKKAS0019 спецификации
, EUKANUBA DLPEUKKAS0019 review
, EUKANUBA DLPEUKKAS0019 сравнение
, EUKANUBA DLPEUKKAS0019 отзиви
, EUKANUBA DLPEUKKAS0019 намаление
| Additional features: | For seniors, Grain-free, General health |
| Main flavor: | Fish |
| Age of the pet : | Senior |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Product category : | Dry food |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight: | 12 kg |
| Dosage form: | Solid |
| Sugar free: | No data available |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Breed size: | Large (20-40 kg), Giant (> 45kg) |
| Soy free: | Yes |
| Pet life stage: | Senior |
| Dog breed: | All breeds of large and giant dogs |
| Pet food flavor: | Fish |
| Preservative free: | Y |
| Lactose free: | Yes |
| Package type: | Plastic packaging, Plastic bag |
| No artificial colours: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Protein: | 25.5% |
| Fat content: | 12% |
| Crude ash: | 7.4% |
| Crude fibres: | 2.7% |





