
Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZEUKKSP0089
- Тегло: 12.05kg
73.27€ (143.31лв.)
без ДДС: 61.06€ (119.42лв.)
Етикети:
Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg
, DLZEUKKSP0089
, EUKANUBA
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg
, цена Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg
, оферти Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg
, ревю Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg
, промоция Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg
, поръчай Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg
, Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg мнения
, Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, eukanuba {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg
, гаранция Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка Eukanuba Daily Care Sensitive Joints - dry dog food - 12 kg
, EUKANUBA цена
, EUKANUBA промоция
, EUKANUBA отстъпка
, EUKANUBA Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, EUKANUBA DLZEUKKSP0089 характеристики
, EUKANUBA DLZEUKKSP0089 спецификации
, EUKANUBA DLZEUKKSP0089 review
, EUKANUBA DLZEUKKSP0089 сравнение
, EUKANUBA DLZEUKKSP0089 отзиви
, EUKANUBA DLZEUKKSP0089 намаление
| Pet life stage: | Mature |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | No |
| Health effects: | Strengthening bones and joints |
| Animal type(s): | Dog |
| Soy free: | Yes |
| Pet specific needs: | Protection of joints |
| Sugar free: | Yes |
| Pet food flavor: | Turkey, Chicken |
| Preservative free: | Y |
| Weight: | 12 kg |
| Lactose free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Dog breed: | Any breed |
| No artificial colours: | Yes |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Additional features: | Joint support, Food hypersensitivity |
| Category: | For dog |
| Series : | EUKANUBA Daily Care |
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Main flavor: | Turkey, Chicken |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Protein: | 23% |
| Fat content: | 13% |
| Calcium: | 1.1% |
| Crude fibres: | 2.6% |





