





Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey,White 8000 mAh – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EMP106WE
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.30kg
20.58€ (40.25лв.)
без ДДС: 17.15€ (33.54лв.)
Етикети:
Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh
, EMP106WE
, Esperanza
, Външни батерии
, Смартфони и аксесоари
, купете Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh
, цена Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh
, оферти Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh
, ревю Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh
, промоция Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh
, онлайн магазин Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh
, поръчай Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh
, Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh мнения
, Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh сравнение
, евтин Външни батерии
, топ Външни батерии
, най-добър Външни батерии
, нов Външни батерии
, esperanza {ucfirst}външни батерии
, оригинален Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh
, гаранция Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh
, бърза доставка Esperanza EMP106WE Radium power bank Grey
, White 8000 mAh
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Външни батерии
, външни батерии в българия
, външни батерии techmag
, онлайн поръчка Външни батерии
, магазин за Външни батерии
, топ оферти Външни батерии
, Esperanza EMP106WE характеристики
, Esperanza EMP106WE спецификации
, Esperanza EMP106WE review
, Esperanza EMP106WE сравнение
, Esperanza EMP106WE отзиви
, Esperanza EMP106WE намаление
| Shape: | Rectangle |
| Charger compatibility: | Universal |
| Product colour: | Grey, White |
| Number of simultaneously connected devices (max): | 3 |
| Output current: | 1 A |
| Charging source: | USB |
| Port 2 output current: | 2 A |
| Output voltage: | 5 V |
| Battery capacity: | 8000 mAh |
| Port 1 output current: | 1.5 A |
| Weight: | 274 g |
| Width: | 63 mm |
| Height: | 24 mm |
| Depth: | 142 mm |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS02: Flammable, GHS06: Toxic |





