



Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome,Metal 150 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EKM018K
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.44kg
66.79€ (130.63лв.)
без ДДС: 55.66€ (108.86лв.)
Етикети:
Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W
, EKM018K
, Esperanza
, Колбасорезачки
, Кухненски уреди
, купете Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W
, цена Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W
, оферти Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W
, ревю Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W
, промоция Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W
, онлайн магазин Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W
, поръчай Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W
, Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W мнения
, Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W сравнение
, евтин Колбасорезачки
, топ Колбасорезачки
, най-добър Колбасорезачки
, нов Колбасорезачки
, esperanza {ucfirst}колбасорезачки
, оригинален Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W
, гаранция Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W
, бърза доставка Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome
, Metal 150 W
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Колбасорезачки
, колбасорезачки в българия
, колбасорезачки techmag
, онлайн поръчка Колбасорезачки
, магазин за Колбасорезачки
, топ оферти Колбасорезачки
, Esperanza EKM018K характеристики
, Esperanza EKM018K спецификации
, Esperanza EKM018K review
, Esperanza EKM018K сравнение
, Esperanza EKM018K отзиви
, Esperanza EKM018K намаление
| Housing material: | Metal, Chrome |
| Easy to clean: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Slice thickness (max): | 1.5 cm |
| Stainless steel blades: | Yes |
| Type of slicer: | Electric |
| Blade diameter: | 19 cm |
| Product colour: | Stainless steel |
| AC input frequency: | 50 / 60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power: | 150 W |
| Width: | 380 mm |
| Depth: | 250 mm |
| Height: | 250 mm |





