



GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics, Stainless steel – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: G-50441
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.39kg
44.47€ (86.98лв.)
без ДДС: 37.06€ (72.48лв.)
Етикети:
GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel
, G-50441
, GEFU
, Кухненски пособия
, Продукти за дома
, купете GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel
, цена GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel
, оферти GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel
, ревю GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel
, промоция GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel
, онлайн магазин GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel
, поръчай GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel
, GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel мнения
, GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel сравнение
, евтин Кухненски пособия
, топ Кухненски пособия
, най-добър Кухненски пособия
, нов Кухненски пособия
, gefu {ucfirst}кухненски пособия
, оригинален GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel
, гаранция GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel
, бърза доставка GEFU Julienne VIOLI 2.0 slicer Manual Black ABS synthetics
, Stainless steel
, GEFU цена
, GEFU промоция
, GEFU отстъпка
, GEFU Кухненски пособия
, кухненски пособия в българия
, кухненски пособия techmag
, онлайн поръчка Кухненски пособия
, магазин за Кухненски пособия
, топ оферти Кухненски пособия
, GEFU G-50441 характеристики
, GEFU G-50441 спецификации
, GEFU G-50441 review
, GEFU G-50441 сравнение
, GEFU G-50441 отзиви
, GEFU G-50441 намаление
| Dishwasher proof: | Yes |
| Number of cutting positions: | 5 |
| Slice thickness (min): | 1 mm |
| Easy to clean: | Yes |
| Stainless steel blades: | Yes |
| Type of slicer: | Manual |
| Housing material: | ABS synthetics, Stainless steel |
| Product colour: | Black |
| Slice thickness (max): | 5 mm |
| Blade type: | Smooth |
| Height: | 22 mm |
| Width: | 80 mm |
| Depth: | 323 mm |





