



Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MULKILCZE0157
- Тегло: 0.89kg
- SKU: MULKILCZE0157
344.90€ (674.57лв.)
без ДДС: 287.42€ (562.14лв.)
![]() |
12 x 32.57 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten
, MULKILCZE0157
, KINDLE
, TV & Електроника
, купете Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten
, цена Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten
, оферти Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten
, ревю Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten
, промоция Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten
, онлайн магазин Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten
, поръчай Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten
, Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten мнения
, Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, kindle {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten
, гаранция Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten
, бърза доставка Ebook New Kindle Scribe - 2024 release 10.2” glare-free 16GB Wi-Fi (Without Lockscreen Ads) with Premium Pen Tungsten
, KINDLE цена
, KINDLE промоция
, KINDLE отстъпка
, KINDLE TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, KINDLE MULKILCZE0157 характеристики
, KINDLE MULKILCZE0157 спецификации
, KINDLE MULKILCZE0157 review
, KINDLE MULKILCZE0157 сравнение
, KINDLE MULKILCZE0157 отзиви
, KINDLE MULKILCZE0157 намаление
EAN: 840414615816
MPN: B0CZ9VFQ2P
Technical Specifications
| Internal storage capacity | 16 GB |
| Document formats supported | |
| Document formats supported | PNG |
| Document formats supported | HTML |
| Document formats supported | DOCX |
| Document formats supported | ePub |
| Document formats supported | TXT |
| Document formats supported | AZW3 |
| Document formats supported | RTF |
| Document formats supported | JPEG |
| Document formats supported | DOC |
| Document formats supported | PRC |
| Document formats supported | AZW |
| Document formats supported | MOBI |
| Product colour | Tungsten |
| Weight | 433 g |
| Height | 230 mm |
| Width | 196 mm |
| Depth | 5.8 mm |
| Stylus length | 16,2 cm |
| Cables included | USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Spare stylus tips | Yes |
| Pen included | Yes |
| Display diagonal | 25.9 cm (10.2") |
| Pixel density | 300 ppi |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Battery recharge time | 2.5 h |
| Rechargeable battery | Yes |
| Number of battery cells | 1 |
| Warnings | Protect from water and moisture - may damage the device. |
| Warnings | Do not expose to direct high temperatures. |
| Warnings | Do not disassemble the e-Book reader - risk of electric shock. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 4 x 22.6 x 29.6 cm
Weight: 0.89 kg

