



DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZDNTKMP0130
- Тегло: 0.45kg
13.74€ (26.87лв.)
без ДДС: 11.45€ (22.39лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g
, DLZDNTKMP0130
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g
, цена DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g
, оферти DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g
, ревю DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g
, промоция DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g
, онлайн магазин DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g
, поръчай DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g
, DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g мнения
, DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g
, гаранция DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g
, бърза доставка DOLINA NOTECI Rafi with quail - Wet dog food - 400 g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0130 характеристики
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0130 спецификации
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0130 review
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0130 сравнение
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0130 отзиви
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0130 намаление
| Serving size: | 400 g |
| Package type: | Can |
| No artificial additives: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Sugar free: | No data available |
| Gluten free: | Yes |
| Dog breed: | Any breed |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Quail |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Soy free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Weight: | 400 g |
| Health effects: | General health |
| Suitable for: | Dog |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity |
| Series : | DOLINA NOTECI Rafi |
| No artificial colours: | Yes |
| Main flavor: | Venison, Poultry |
| Product category : | Wet food |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Category: | For dog |
| Crude ash: | 2.5% |
| Fat content: | 7% |
| Moisture content: | 77% |
| Crude fibres: | 0.8% |
| Protein: | 12% |





