
Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: classic jag i ryż
- Тегло: 10.20kg
47.03€ (91.98лв.)
без ДДС: 39.19€ (76.65лв.)
Етикети:
Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg
, classic jag i ryż
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg
, цена Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg
, оферти Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg
, ревю Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg
, промоция Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg
, онлайн магазин Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg
, поръчай Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg
, Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg мнения
, Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg
, гаранция Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg
, бърза доставка Dolina Noteci Rafi with lamb - Dry dog food 10 kg
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI classic jag i ryż характеристики
, DOLINA NOTECI classic jag i ryż спецификации
, DOLINA NOTECI classic jag i ryż review
, DOLINA NOTECI classic jag i ryż сравнение
, DOLINA NOTECI classic jag i ryż отзиви
, DOLINA NOTECI classic jag i ryż намаление
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Animal type(s): | Dog |
| Weight: | 10 kg |
| Dog breed: | Any breed |
| Gluten free: | No |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | No data available |
| No artificial colours: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Rice, Lamb |
| Dosage form: | Solid |
| Health effects: | General health |
| Product category : | Dry food |
| Series : | DOLINA NOTECI Rafi |
| Additional features: | General health |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Lamb |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Protein: | 23% |
| Crude ash: | 7.5% |
| Fat content: | 8% |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Moisture content: | 9% |





