
Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef, blueberries and cranberries - 800g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZDNTKMP0206
- Тегло: 0.90kg
15.00€ (29.34лв.)
без ДДС: 12.50€ (24.45лв.)
Етикети:
Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g
, DLZDNTKMP0206
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g
, цена Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g
, оферти Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g
, ревю Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g
, промоция Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g
, онлайн магазин Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g
, поръчай Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g
, Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g мнения
, Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g
, гаранция Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g
, бърза доставка Dolina Noteci Rafi Wet dog food with beef
, blueberries and cranberries - 800g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0206 характеристики
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0206 спецификации
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0206 review
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0206 сравнение
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0206 отзиви
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0206 намаление
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Package type: | Can, Sachet |
| Dog breed: | Any breed |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Weight: | 800 g |
| Pet life stage: | Mature |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin E |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Pet food flavor: | Bilberry, Cranberry, Beef |
| Suitable for: | Dog |
| Dosage form: | Solid |
| Weight range: | 500 g - 999 g |
| Product category : | Wet food |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Additional features: | General health |
| Category: | For dog |
| Age of the pet : | Adult |
| Phosphorus: | 0.25% |
| Protein: | 9% |
| Vitamin E content: | 40 mg/kg |
| Calcium: | 0.3% |
| Moisture content: | 78% |
| Zinc content: | 30 mg/kg |
| Fat content: | 7% |
| Crude fibres: | 0.8% |
| Manganese content: | 2 mg/kg |
| Crude ash: | 2.5% |
| Vitamin D3 content: | 450 IU/kg |
| Gluten free: | No data available |
| Preservative free: | No data available |
| Copper content: | 0.4 mg/kg |
| Iodine content: | 0.3 mg/kg |
| Soy free: | No data available |
| Sugar free: | No data available |
| No artificial colours: | Yes |





