





DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison, blueberry, cranberry 300 g
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZDNTKMP0220
- Тегло: 0.31kg
- SKU: DLZDNTKMP0220
13.56€ (26.52лв.)
без ДДС: 11.30€ (22.10лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g
, DLZDNTKMP0220
, DOLINA NOTECI
, Офис
, Дом & Градина
, купете DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g
, цена DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g
, оферти DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g
, ревю DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g
, промоция DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g
, онлайн магазин DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g
, поръчай DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g
, DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g мнения
, DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, dolina noteci {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g
, гаранция DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g
, бърза доставка DOLINA NOTECI RAFI Wet dog food Venison
, blueberry
, cranberry 300 g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0220 характеристики
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0220 спецификации
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0220 review
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0220 сравнение
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0220 отзиви
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0220 намаление
EAN: 5902921394990
Technical Specifications
| Animal type(s) | Dog |
| Serving size | 300 g |
| Weight | 300 g |
| Package type | Sachet |
| Dog breed | Any breed |
| Pet food flavor | Boar |
| Dosage form | Solid |
| No artificial additives | Yes |
| Preservative free | Y |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Breed size | Every size (2 - 80kg) |
| Soy free | Yes |
| Suitable for | Dog |
| Sugar free | Yes |
| Pet life stage | Mature |
| Gluten free | Yes |
| Health effects | General health |
| No artificial colours | Yes |
| Additional features | General health |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Food hypersensitivity |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Series | DOLINA NOTECI Rafi |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Product category | Wet food |
| Weight range | 201 g - 499 g |
| Main flavor | Venison |
| Warnings | Store in a dry and cool place. |
| Warnings | Not intended for human consumption. |
| Warnings | Use before the expiry date. |
| Crude ash | 2.5% |
| Protein | 9% |
| Calcium | 0.3% |
| Phosphorus | 0.25% |
| Fat content | 7% |
| Moisture content | 78% |
| Crude fibres | 0.8% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3 x 12 x 18 cm
Weight: 0.312 kg
