
DOLINA NOTECI Rafi Rabbit, blueberry, cranberry - wet dog food - 500g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZDNTKMP0229
- Тегло: 0.52kg
13.91€ (27.20лв.)
без ДДС: 11.59€ (22.67лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g
, DLZDNTKMP0229
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g
, цена DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g
, оферти DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g
, ревю DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g
, промоция DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g
, онлайн магазин DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g
, поръчай DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g
, DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g мнения
, DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g
, гаранция DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g
, бърза доставка DOLINA NOTECI Rafi Rabbit
, blueberry
, cranberry - wet dog food - 500g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0229 характеристики
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0229 спецификации
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0229 review
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0229 сравнение
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0229 отзиви
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0229 намаление
| No artificial colours: | Yes |
| Additional features: | General health |
| Series : | DOLINA NOTECI Rafi |
| Weight range: | 500 g - 999 g |
| Age of the pet : | Adult |
| Category: | For dog |
| Product category : | Wet food |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Health effects: | General health |
| No artificial additives: | Yes |
| Pet food flavor: | Rabbit |
| Dog breed: | Any breed |
| Soy free: | Yes |
| Package type: | Sachet |
| Suitable for: | Dog |
| Pet life stage: | Mature |
| Weight: | 500 g |
| Dosage form: | Solid |
| Preservative free: | No data available |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | No data available |
| Gluten free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Moisture content: | 78% |
| Crude ash: | 2.5% |
| Protein: | 9% |
| Fat content: | 7% |
| Crude fibres: | 0.8% |





