



Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZDNTKMP0205
- Тегло: 0.90kg
- SKU: DLZDNTKMP0205
15.04€ (29.41лв.)
без ДДС: 12.53€ (24.51лв.)
Етикети:
Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g
, DLZDNTKMP0205
, DOLINA NOTECI
, Офис
, Дом & Градина
, купете Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g
, цена Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g
, оферти Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g
, ревю Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g
, промоция Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g
, онлайн магазин Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g
, поръчай Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g
, Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g мнения
, Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, dolina noteci {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g
, гаранция Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g
, бърза доставка Dolina Noteci Rafi Dog wet food with beef stomachs and ham - 800g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0205 характеристики
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0205 спецификации
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0205 review
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0205 сравнение
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0205 отзиви
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0205 намаление
EAN: 5902921305064
Technical Specifications
| Main flavor | Beef |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Series | DOLINA NOTECI Rafi |
| Additional features | General health |
| Weight range | 500 g - 999 g |
| Weight | 800 g |
| Pet life stage | Mature |
| Breed size | Every size (2 - 80kg) |
| Pet food flavor | Beef stomachs |
| Pet food flavor | Ham |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Animal type(s) | Dog |
| Dog breed | Any breed |
| Package type | Can |
| Includes vitamins | Vitamin E |
| Includes vitamins | Vitamin D3 |
| Dosage form | Solid |
| Suitable for | Dog |
| Health effects | General health |
| Product category | Wet food |
| Warnings | Store in a dry and cool place. |
| Warnings | Use before the expiry date. |
| Warnings | Not intended for human consumption. |
| Fat content | 7% |
| Crude ash | 2.5% |
| Calcium | 0.3% |
| Moisture content | 78% |
| Soy free | Yes |
| Protein | 9% |
| Vitamin D3 content | 450 IU/kg |
| Vitamin E content | 40 mg/kg |
| Zinc content | 30 mg/kg |
| Sugar free | No data available |
| Copper content | 0.4 mg/kg |
| Iodine content | 0.3 mg/kg |
| Phosphorus | 0.25% |
| Gluten free | Yes |
| Preservative free | No data available |
| Manganese content | 2 mg/kg |
| Crude fibres | 0.8% |
| No artificial colours | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 10 x 10 cm
Weight: 0.9 kg
