





Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZDNTKMP0133
- Тегло: 1.38kg
- SKU: DLZDNTKMP0133
15.44€ (30.21лв.)
без ДДС: 12.87€ (25.17лв.)
Етикети:
Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g
, DLZDNTKMP0133
, DOLINA NOTECI
, Офис
, Дом & Градина
, купете Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g
, цена Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g
, оферти Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g
, ревю Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g
, промоция Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g
, онлайн магазин Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g
, поръчай Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g
, Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g мнения
, Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, dolina noteci {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g
, гаранция Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g
, бърза доставка Dolina Noteci Rafi Classic with turkey and carrots - wet dog food - 1240g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0133 характеристики
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0133 спецификации
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0133 review
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0133 сравнение
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0133 отзиви
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0133 намаление
EAN: 5902921303077
Technical Specifications
| Package type | Can |
| Dispenser type | Can |
| Dog breed | Any breed |
| Capacity | 1.24 kg |
| Category | For dog |
| Includes vitamins | Vitamin A |
| Includes vitamins | Vitamin D3 |
| Includes vitamins | Vitamin E |
| Additional features | General health |
| Series | DOLINA NOTECI Rafi |
| Breed size | Maxi (26 - 44kg) |
| Breed size | Medium (11 - 25kg) |
| Main flavor | Turkey |
| Pet food flavor | Turkey |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |
| Age of the pet | Adult |
| Pet life stage | Mature |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Product category | Wet food |
| Quantity | 1 |
| Warnings | Store in a dry and cool place. |
| Warnings | Not intended for human consumption. |
| Warnings | Use before the expiry date. |
| Zinc content (per 100 g) | 10 mg |
| Fat content | 4.5% |
| Protein | 7.5% |
| Manganese content (per 100g) | 2 mg |
| Moisture content | 80% |
| Crude fibres | 0.5% |
| Crude ash | 2.5% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10 x 17.5 x 10 cm
Weight: 1.38 kg
