



DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZDNTKMP0132
- Тегло: 1.25kg
15.20€ (29.74лв.)
без ДДС: 12.67€ (24.78лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g
, DLZDNTKMP0132
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g
, цена DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g
, оферти DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g
, ревю DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g
, промоция DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g
, онлайн магазин DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g
, поръчай DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g
, DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g мнения
, DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g
, гаранция DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g
, бърза доставка DOLINA NOTECI Rafi Classic with poultry - wet dog food - 1240g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0132 характеристики
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0132 спецификации
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0132 review
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0132 сравнение
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0132 отзиви
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0132 намаление
| Includes vitamins: | Vitamin E, Vitamin A, Vitamin D3 |
| Capacity: | 1.24 kg |
| Pet food flavor: | Poultry |
| Package type: | Can |
| Breed size: | Maxi (26 - 44kg), Medium (11 - 25kg) |
| Dog breed: | Any breed |
| Pet life stage: | Mature |
| Dispenser type: | Can |
| Age of the pet : | Adult |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Main flavor: | Poultry |
| Product category : | Wet food |
| Additional features: | General health |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Series : | DOLINA NOTECI Rafi |
| Quantity: | 1 |
| Zinc content (per 100 g): | 10 mg |
| Moisture content: | 81.5% |
| Crude fibres: | 0.5% |
| Manganese content (per 100g): | 2 mg |
| Fat content: | 4% |
| Protein: | 6.5% |
| Crude ash: | 2.5% |
| Iodine content (per 100 g): | 0.1 μg |





