



DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZDNTKMP0188
- Тегло: 0.15kg
- SKU: DLZDNTKMP0188
13.97€ (27.32лв.)
без ДДС: 11.64€ (22.77лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g
, DLZDNTKMP0188
, DOLINA NOTECI
, Офис
, Дом & Градина
, купете DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g
, цена DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g
, оферти DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g
, ревю DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g
, промоция DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g
, онлайн магазин DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g
, поръчай DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g
, DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g мнения
, DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, dolina noteci {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g
, гаранция DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g
, бърза доставка DOLINA NOTECI PREMIUM Wet dog food Duck with pumpkin 150 g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0188 характеристики
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0188 спецификации
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0188 review
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0188 сравнение
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0188 отзиви
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0188 намаление
EAN: 5902921300724
Technical Specifications
| Pet food flavor | Pumpkin |
| Pet food flavor | Duck |
| Package type | Sachet |
| Dog breed | Any breed |
| Breed size | Every size (2 - 80kg) |
| Animal type(s) | Dog |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Suitable for | Dog |
| Dosage form | Solid |
| Weight | 150 g |
| Health effects | General health |
| Pet life stage | Mature |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Series | DOLINA NOTECI Premium |
| Additional features | General health |
| Additional features | Chicken-free |
| Age of the pet | Adult |
| Main flavor | Duck |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Product category | Wet food |
| Category | For dog |
| Quantity | 1 |
| Warnings | Store in a dry and cool place. |
| Warnings | Not intended for human consumption. |
| Warnings | Use before the expiry date. |
| Calcium | 0.3% |
| Vitamin E content | 40 mg/kg |
| Crude ash | 2.5% |
| Sugar free | No data available |
| Soy free | No data available |
| Fat content | 6.5% |
| Preservative free | Y |
| Phosphorus | 0.25% |
| Vitamin D3 content | 450 IU/kg |
| Taurine content (per 100 g) | 800 mg |
| Iodine content | 0.3 mg/kg |
| Copper content | 0.4 mg/kg |
| Protein | 12% |
| Gluten free | Yes |
| Crude fibres | 0.8% |
| Manganese content | 2 mg/kg |
| Moisture content | 77% |
| No artificial colours | Yes |
| Zinc content | 30 mg/kg |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 2 x 8 x 15 cm
Weight: 0.153 kg
