
Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AMABEZKAR4005
- Тегло: 0.11kg
13.54€ (26.47лв.)
без ДДС: 11.28€ (22.06лв.)
Етикети:
Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g
, AMABEZKAR4005
, DOLINA NOTECI
, Храна за котки
, Домашни любимци
, купете Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g
, цена Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g
, оферти Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g
, ревю Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g
, промоция Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g
, онлайн магазин Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g
, поръчай Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g
, Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g мнения
, Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g сравнение
, евтин Храна за котки
, топ Храна за котки
, най-добър Храна за котки
, нов Храна за котки
, dolina noteci {ucfirst}храна за котки
, оригинален Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g
, гаранция Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g
, бърза доставка Dolina Noteci Premium Sterilised Duck dish - wet food for sterilized cats - 85g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за котки
, храна за котки в българия
, храна за котки techmag
, онлайн поръчка Храна за котки
, магазин за Храна за котки
, топ оферти Храна за котки
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR4005 характеристики
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR4005 спецификации
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR4005 review
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR4005 сравнение
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR4005 отзиви
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR4005 намаление
| Pet food flavor: | Pork, Chicken, Duck, Beef |
| Preservative free: | Y |
| Cat breed: | Any breed |
| Grain free: | Yes |
| Pet specific needs: | Spayed or neutered |
| Capacity: | 85 g |
| Pet life stage: | Mature |
| Dispenser type: | Sachet |
| Package type: | Sachet |
| Additional features: | Sterilization, Overweight, Grain-free, Food hypersensitivity |
| Category: | For cat |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Main flavor: | Duck |
| Product category : | Wet food |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | DOLINA NOTECI Premium |
| Weight: | 85 g |
| Quantity: | 1 |
| Copper content (per 100 g): | 2000 μg |
| Taurine content (per 100 g): | 800 mg |
| Moisture content: | 81% |
| Fat content: | 3.5% |
| Protein: | 11% |
| Vitamin E content (per 100 g): | 95 mg |
| Iodine content (per 100 g): | 400 μg |
| Crude fibres: | 2% |
| Calcium: | 0.2% |
| Zinc content (per 100 g): | 13 mg |
| Crude ash: | 1.5% |
| Phosphorus: | 0.18% |
| Vitamin D3 content: | 240 IU/kg |
| Vitamin C content: | 1050 mg/kg |
| Manganese content (per 100g): | 0.5 mg |





