





DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPDNTKAS0016
- Тегло: 3.05kg
- SKU: DLPDNTKAS0016
37.44€ (73.23лв.)
без ДДС: 31.20€ (61.02лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg
, DLPDNTKAS0016
, DOLINA NOTECI
, Офис
, Дом & Градина
, купете DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg
, цена DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg
, оферти DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg
, ревю DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg
, промоция DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg
, онлайн магазин DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg
, поръчай DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg
, DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg мнения
, DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, dolina noteci {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg
, гаранция DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg
, бърза доставка DOLINA NOTECI Premium Small breeds Veal with guinea fowl - dry dog food - 3kg
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0016 характеристики
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0016 спецификации
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0016 review
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0016 сравнение
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0016 отзиви
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0016 намаление
EAN: 5902921307716
Technical Specifications
| Weight | 3 kg |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Overweight |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Age of the pet | Adult |
| Sugar free | Yes |
| No artificial colours | Yes |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Soy free | Yes |
| Dosage form | Solid |
| Package type | Sack |
| Series | DOLINA NOTECI Premium |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Main flavor | Veal |
| Product category | Dry food |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Gluten free | Yes |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Category | For dog |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Protein | 26% |
| Crude fibres | 3% |
| Crude ash | 7% |
| Moisture content | 16% |
| Fat content | 15% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.8 x 26.5 x 38.3 cm
Weight: 3.05 kg
