



Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZDNTKMP0015
- Тегло: 0.16kg
- SKU: DLZDNTKMP0015
14.04€ (27.46лв.)
без ДДС: 11.70€ (22.88лв.)
Етикети:
Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g
, DLZDNTKMP0015
, DOLINA NOTECI
, Офис
, Дом & Градина
, купете Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g
, цена Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g
, оферти Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g
, ревю Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g
, промоция Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g
, онлайн магазин Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g
, поръчай Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g
, Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g мнения
, Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, dolina noteci {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g
, гаранция Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g
, бърза доставка Dolina Noteci Premium rich in venison - wet dog food - 150g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0015 характеристики
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0015 спецификации
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0015 review
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0015 сравнение
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0015 отзиви
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0015 намаление
EAN: 5902921300687
Technical Specifications
| Includes vitamins | Vitamin E |
| Includes vitamins | Vitamin D3 |
| Pet life stage | Mature |
| Pet food flavor | Beef |
| Breed size | Mini (5 - 10kg) |
| Capacity | 150 g |
| Package type | Sachet |
| Age of the pet | Adult |
| Main flavor | Venison |
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Food hypersensitivity |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Category | For dog |
| Product category | Wet food |
| Series | DOLINA NOTECI Premium |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Quantity | 1 |
| Warnings | Store in a dry and cool place. |
| Warnings | Use before the expiry date. |
| Warnings | Not intended for human consumption. |
| Crude ash | 2.5% |
| Moisture content | 76.5% |
| Fat content | 6.5% |
| Protein | 11% |
| Crude fibres | 0.3% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 2.4 x 16 x 9.2 cm
Weight: 0.158 kg
