





DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AMABEZKAR3873
- Тегло: 0.45kg
14.60€ (28.56лв.)
без ДДС: 12.17€ (23.80лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g
, AMABEZKAR3873
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g
, цена DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g
, оферти DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g
, ревю DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g
, промоция DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g
, онлайн магазин DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g
, поръчай DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g
, DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g мнения
, DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g
, гаранция DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g
, бърза доставка DOLINA NOTECI Premium Rich in chicken - Wet dog food - 400 g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR3873 характеристики
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR3873 спецификации
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR3873 review
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR3873 сравнение
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR3873 отзиви
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR3873 намаление
| Dog breed: | Any breed |
| No artificial colours: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Preservative free: | Y |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Sugar free: | Yes |
| Weight: | 400 g |
| Pet life stage: | Mature |
| Serving size: | 400 g |
| Suitable for: | Dog |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Product category : | Wet food |
| Gluten free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Package type: | Can |
| No artificial additives: | Yes |
| Additional features: | Food hypersensitivity, General health |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Series : | DOLINA NOTECI Premium |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Main flavor: | Chicken |
| Category: | For dog |
| Crude fibres: | 0.8% |
| Moisture content: | 78.5% |
| Fat content: | 6% |
| Protein: | 10% |
| Crude ash: | 2.5% |





