
DOLINA NOTECI Premium Pheasant, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AMABEZKAR2920
- Тегло: 0.22kg
13.84€ (27.06лв.)
без ДДС: 11.53€ (22.55лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g
, AMABEZKAR2920
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g
, цена DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g
, оферти DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g
, ревю DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g
, промоция DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g
, онлайн магазин DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g
, поръчай DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g
, DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g мнения
, DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g
, гаранция DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g
, бърза доставка DOLINA NOTECI Premium Pheasant
, pumpkin and pasta - Wet dog food - 185 g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR2920 характеристики
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR2920 спецификации
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR2920 review
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR2920 сравнение
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR2920 отзиви
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR2920 намаление
| Gluten free: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Serving size: | 185 g |
| Sugar free: | No data available |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Suitable for: | Dog |
| Dosage form: | Solid |
| Preservative free: | Y |
| Weight: | 185 g |
| Breed size: | Small (2-10 kg) |
| Soy free: | Yes |
| Dog breed: | Small dog breeds |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet food flavor: | Pheasant, Noodle, Pumpkin |
| Health effects: | General health |
| Package type: | Can |
| No artificial additives: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | DOLINA NOTECI Premium |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| No artificial colours: | Yes |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Product category : | Wet food |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Venison |
| Protein: | 8.5% |
| Crude ash: | 2.2% |
| Crude fibres: | 1.5% |
| Fat content: | 5.5% |
| Moisture content: | 75% |





