
-28 %
DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPDNTKAS0012
- Тегло: 4.05kg
32.28€ (63.13лв.)
44.70€ (87.43лв.)
без ДДС: 26.90€ (52.61лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg
, DLPDNTKAS0012
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg
, цена DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg
, оферти DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg
, ревю DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg
, промоция DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg
, онлайн магазин DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg
, поръчай DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg
, DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg мнения
, DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg
, гаранция DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg
, бърза доставка DOLINA NOTECI Premium Junior Lamb - dry dog food - 4 kg
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0012 характеристики
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0012 спецификации
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0012 review
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0012 сравнение
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0012 отзиви
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0012 намаление
| Lactose free: | Yes |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Pet life stage: | Junior |
| Series : | DOLINA NOTECI Premium, DOLINA NOTECI Premium Dried |
| Soy free: | Yes |
| Additional features: | Gluten-free, General health, Growth period |
| Package type: | Sack |
| Product category : | Dry food |
| Gluten free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Sugar free: | Yes |
| Category: | For dog |
| Dog breed: | Any breed |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| No artificial colours: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 4 kg |
| Pet food flavor: | Lamb |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Main flavor: | Lamb |
| Age of the pet : | Puppy |
| Preservative free: | Y |
| Protein: | 28% |
| Crude ash: | 7% |
| Crude fibres: | 3% |
| Moisture content: | 16% |
| Fat content: | 15% |





