
DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit, beans, rice - Wet dog food - 185g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AMABEZKAR2919
- Тегло: 0.23kg
13.92€ (27.23лв.)
без ДДС: 11.60€ (22.69лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g
, AMABEZKAR2919
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g
, цена DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g
, оферти DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g
, ревю DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g
, промоция DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g
, онлайн магазин DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g
, поръчай DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g
, DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g мнения
, DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g
, гаранция DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g
, бърза доставка DOLINA NOTECI Premium Adult Small Rabbit
, beans
, rice - Wet dog food - 185g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR2919 характеристики
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR2919 спецификации
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR2919 review
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR2919 сравнение
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR2919 отзиви
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR2919 намаление
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Suitable for: | Dog |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | Yes |
| Pet food flavor: | Brown rice, Rabbit, Green beans |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Soy free: | Yes |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg) |
| Weight: | 185 g |
| Pet life stage: | Mature |
| Serving size: | 185 g |
| No artificial additives: | Yes |
| Package type: | Can |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Main flavor: | Rabbit |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Wet food |
| Series : | DOLINA NOTECI Premium |
| Additional features: | Food hypersensitivity, Gluten-free |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Crude ash: | 2% |
| Fat content: | 6% |
| Moisture content: | 78% |
| Protein: | 10% |
| Crude fibres: | 0.3% |





