
DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPDNTKAS0013
- Тегло: 12.27kg
73.63€ (144.01лв.)
без ДДС: 61.36€ (120.01лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg
, DLPDNTKAS0013
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg
, цена DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg
, оферти DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg
, ревю DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg
, промоция DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg
, поръчай DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg
, DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg мнения
, DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg
, гаранция DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка DOLINA NOTECI Piper Junior with turkey - dry dog food - 12 kg
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0013 характеристики
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0013 спецификации
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0013 review
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0013 сравнение
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0013 отзиви
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0013 намаление
| Pet life stage: | Junior |
| Dog breed: | Any breed |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Pet food flavor: | Turkey |
| Animal type(s): | Dog |
| No artificial additives: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Health effects: | General health |
| Additional features: | Growth period, General health |
| Product category : | Dry food |
| Gluten free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| No artificial colours: | Yes |
| Package type: | Plastic bag, Sack, Plastic packaging |
| Main flavor: | Turkey |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Weight: | 12 kg |
| Series : | DOLINA NOTECI Piper |
| Sugar free: | Yes |
| Pet specific needs: | Growth period |
| Preservative free: | Y |
| Suitable for: | Dog |
| Age of the pet : | Junior |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg, Medium breed 10 - 25 kg |
| Category: | For dog |
| Crude fibres: | 3% |
| Crude ash: | 7.5% |
| Protein: | 30% |
| Fat content: | 17% |





