



DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPDNTKAM0015
- Тегло: 0.89kg
- SKU: DLPDNTKAM0015
14.47€ (28.30лв.)
без ДДС: 12.06€ (23.59лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g
, DLPDNTKAM0015
, DOLINA NOTECI
, Офис
, Дом & Градина
, купете DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g
, цена DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g
, оферти DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g
, ревю DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g
, промоция DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g
, онлайн магазин DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g
, поръчай DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g
, DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g мнения
, DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, dolina noteci {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g
, гаранция DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g
, бърза доставка DOLINA NOTECI Piper Chicken hearts with spinach - Wet dog food - 800 g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAM0015 характеристики
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAM0015 спецификации
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAM0015 review
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAM0015 сравнение
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAM0015 отзиви
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAM0015 намаление
EAN: 5902921306641
Technical Specifications
| Serving size | 800 g |
| Dosage form | Solid |
| Product category | Wet food |
| Preservative free | Y |
| Age of the pet | Adult |
| Animal type(s) | Dog |
| Pet life stage | Mature |
| Suitable for | Dog |
| Sugar free | Yes |
| Package type | Can |
| Pet food flavor | Spinach |
| Pet food flavor | Chicken heart |
| Weight | 800 g |
| Breed size | Every size (2 - 80kg) |
| Main flavor | Chicken |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Soy free | Yes |
| No artificial colours | Yes |
| Health effects | General health |
| No artificial additives | Yes |
| Dog breed | Any breed |
| Gluten free | Yes |
| Additional features | General health |
| Weight range | 500 g - 999 g |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Category | For dog |
| Series | DOLINA NOTECI Piper |
| Warnings | Use before the expiry date. |
| Warnings | Store in a dry and cool place. |
| Warnings | Not intended for human consumption. |
| Fat content | 7% |
| Protein | 10% |
| Crude ash | 2.5% |
| Moisture content | 78% |
| Crude fibres | 0.8% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9.9 x 9.9 x 11.9 cm
Weight: 0.89 kg
