
DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPDNTKAS0001
- Тегло: 12.10kg
70.21€ (137.32лв.)
без ДДС: 58.51€ (114.44лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg
, DLPDNTKAS0001
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg
, цена DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg
, оферти DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg
, ревю DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg
, промоция DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg
, поръчай DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg
, DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg мнения
, DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg
, гаранция DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка DOLINA NOTECI Piper Animals with beef - dry dog food - 12 kg
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0001 характеристики
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0001 спецификации
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0001 review
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0001 сравнение
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0001 отзиви
, DOLINA NOTECI DLPDNTKAS0001 намаление
| Age of the pet : | Adult |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Series : | DOLINA NOTECI Piper |
| Additional features: | General health |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Category: | For dog |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Soy free: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Dog breed: | Any breed |
| Dosage form: | Solid |
| Sugar free: | No data available |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 12 kg |
| Pet life stage: | Mature |
| Gluten free: | Yes |
| Pet food flavor: | Beef |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Crude fibres: | 3% |
| Crude ash: | 7.5% |
| Protein: | 27% |
| Fat content: | 16% |





