







Digitus Line-Interactive UPS, 600 VA/360 W
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ZSIDIIUPS0017
- Тегло: 4.30kg
- SKU: ZSIDIIUPS0017
60.64€ (118.59лв.)
без ДДС: 50.53€ (98.83лв.)
Етикети:
Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W
, ZSIDIIUPS0017
, DIGITUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W
, цена Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W
, оферти Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W
, ревю Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W
, промоция Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W
, онлайн магазин Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W
, поръчай Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W
, Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W мнения
, Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, digitus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W
, гаранция Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W
, бърза доставка Digitus Line-Interactive UPS
, 600 VA/360 W
, DIGITUS цена
, DIGITUS промоция
, DIGITUS отстъпка
, DIGITUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DIGITUS ZSIDIIUPS0017 характеристики
, DIGITUS ZSIDIIUPS0017 спецификации
, DIGITUS ZSIDIIUPS0017 review
, DIGITUS ZSIDIIUPS0017 сравнение
, DIGITUS ZSIDIIUPS0017 отзиви
, DIGITUS ZSIDIIUPS0017 намаление
EAN: 4016032498612
MPN: DN-170063-B
Technical Specifications
| Input frequency | 50 Hz |
| Power protection features | Overcharge |
| Power protection features | Battery discharge |
| Power protection features | Overload |
| Surge protection | Yes |
| Surge protection features | Modem |
| Noise level | 40 dB |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Output power | 360 W |
| Output power capacity | 0.6 kVA |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Output voltage regulation | 10% |
| Number of input phases | 1 |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Input operation voltage (max) | 290 V |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Auto-restart | Yes |
| Input operation voltage (min) | 162 V |
| Transfer time (Line Mode to Battery Mode) | 2 ms |
| Output frequency | 50 Hz |
| Waveform | Pseudo sine |
| Number of output phases | 1 |
| Display type | LCD |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Form factor | Tower |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Height | 142 mm |
| Weight | 4.35 kg |
| Width | 101 mm |
| Depth | 298 mm |
| Package width | 142 mm |
| Package height | 213 mm |
| Package volume | 10586.1 cm³ |
| Power plug | Type F |
| AC outlets quantity | 2 AC outlet(s) |
| USB port | No |
| Battery capacity | 7 Ah |
| Battery voltage | 12 V |
| Number of batteries supported | 1 |
| Cold start | Yes |
| Battery recharge time (90%) | 6 h |
| Nominal input voltage | 230 V |
| Nominal output voltage | 230 V |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| UK Trade Tariff code | 85044085 |
| Warnings | Keep away from sources of fire and water. |
| Warnings | Do not disassemble the unit housing, there may be a risk of electric shock. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 29.5 x 36 x 20 cm
Weight: 4.3 kg
