





Digitus CAT 5e U/UTP installation cable, 305 m, simplex, Eca
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KGWDIISIC0008
- Тегло: 9.53kg
- SKU: KGWDIISIC0008
79.80€ (156.08лв.)
без ДДС: 66.50€ (130.06лв.)
![]() |
12 x 7.54 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca
, KGWDIISIC0008
, DIGITUS
, Офис
, Дом & Градина
, купете Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca
, цена Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca
, оферти Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca
, ревю Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca
, промоция Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca
, онлайн магазин Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca
, поръчай Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca
, Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca мнения
, Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, digitus {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca
, гаранция Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca
, бърза доставка Digitus CAT 5e U/UTP installation cable
, 305 m
, simplex
, Eca
, DIGITUS цена
, DIGITUS промоция
, DIGITUS отстъпка
, DIGITUS Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, DIGITUS KGWDIISIC0008 характеристики
, DIGITUS KGWDIISIC0008 спецификации
, DIGITUS KGWDIISIC0008 review
, DIGITUS KGWDIISIC0008 сравнение
, DIGITUS KGWDIISIC0008 отзиви
, DIGITUS KGWDIISIC0008 намаление
EAN: 4016032363811
MPN: DK-1511-V-305-1
Technical Specifications
| Connector 1 | No |
| Cable standard | Cat5e |
| Conductor type | Solid |
| Networking standards | IEEE 802.5 |
| Networking standards | IEEE 802.3 |
| AWG wire size | 24/1 |
| Cable shielding | U/UTP (UTP) |
| Cable class | D |
| Frequency | 100 MHz |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable length | 305 m |
| Connector 2 | No |
| Product colour | Grey |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 75 °C |
| Package weight | 9.12 kg |
| Package volume | 24500 cm³ |
| Package width | 350 mm |
| Package depth | 350 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Input impedance | 100 Ω |
| UK Trade Tariff code | 85444920 |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Warnings | Follow the manufacturer's instructions. |
| Warnings | Protect from children. |
| Warnings | Avoid mechanical damage. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26 x 34 x 38.5 cm
Weight: 9.531 kg

