













DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black, Grey
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONDELMON0277
- Тегло: 12.81kg
- SKU: MONDELMON0277
452.27€ (884.56лв.)
без ДДС: 376.89€ (737.13лв.)
![]() |
12 x 42.71 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey
, MONDELMON0277
, DELL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey
, цена DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey
, оферти DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey
, ревю DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey
, промоция DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey
, онлайн магазин DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey
, поръчай DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey
, DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey мнения
, DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey
, гаранция DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey
, бърза доставка DELL Pro Plus P3225DE computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Grey
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DELL MONDELMON0277 характеристики
, DELL MONDELMON0277 спецификации
, DELL MONDELMON0277 review
, DELL MONDELMON0277 сравнение
, DELL MONDELMON0277 отзиви
, DELL MONDELMON0277 намаление
EAN: 5397184962503
MPN: 210-BRDP
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Grey |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Input current | 2.8 A |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (max) | 192 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.4 W |
| Power consumption (typical) | 23.1 W |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Width (with stand) | 713.4 mm |
| Depth (with stand) | 215 mm |
| Height (with stand) | 619 mm |
| Weight (without stand) | 6.63 kg |
| Bezel width (top) | 7.45 mm |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Weight (with stand) | 9.14 kg |
| Bezel width (bottom) | 1.3 cm |
| Height (without stand) | 413.1 mm |
| Width (without stand) | 713.4 mm |
| Bezel width (side) | 7.64 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| AMD FreeSync | No |
| Package weight | 12.9 kg |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Cables included | USB Type-C |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Stand included | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Pixel pitch | 0.2727 x 0.2727 mm |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| LED backlight | Yes |
| Supported graphics resolutions | 1600 x 1200 |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) |
| Supported graphics resolutions | 720 x 400 |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported graphics resolutions | 1024 x 768 (XGA) |
| Supported graphics resolutions | 1152 x 864 (XGA+) |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported graphics resolutions | 800 x 600 (SVGA) |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Wide Quad HD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Screen shape | Flat |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Response time | 8 ms |
| Vertical scan range | 48 - 100 Hz |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| Supported video modes | 576p |
| Supported video modes | 720p |
| Supported video modes | 480p |
| Supported video modes | 1080p |
| Dell ComfortView technology | Yes |
| Touchscreen | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Viewable size diagonal | 80.1 cm |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Horizontal scan range | 30 - 151 kHz |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Display technology | LCD |
| Heat dissipation (typical) | 78.8 BTU/h |
| Pixel density | 93 ppi |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Backlight type | Edge LED |
| Surface hardness | 3H |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Cable lock slot type | Kensington |
| LED indicators | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 21° |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Cable management | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pivot angle | -90 - 90° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Swivelling | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Pivot | Yes |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| HDCP | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| HDMI | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDCP version | 1.4 |
| Headphone out | No |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Built-in USB hub | Yes |
| Certification | TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Wake-on-LAN | Yes |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2156641 |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Doesn't contain | Mercury |
| Doesn't contain | Arsenic |
| Sustainability certificates | EPEAT Climate + |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability certificates | EPEAT Gold |
| PAIA version | GaBi version 1, 2024 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 183.843 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 130.977 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 28.512 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 113.157 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 297 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 24.354 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16.3 x 52 x 92 cm
Weight: 12.81 kg

