











DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONDELMON0259
- Тегло: 6.60kg
- SKU: MONDELMON0259
144.30€ (282.23лв.)
без ДДС: 120.25€ (235.19лв.)
![]() |
12 x 13.63 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONDELMON0259
, DELL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка DELL E Series E2425HSM computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DELL MONDELMON0259 характеристики
, DELL MONDELMON0259 спецификации
, DELL MONDELMON0259 review
, DELL MONDELMON0259 сравнение
, DELL MONDELMON0259 отзиви
, DELL MONDELMON0259 намаление
EAN: 5397184962435
MPN: 210-BRDV
Technical Specifications
| Feet colour | Black |
| Market positioning | Office |
| Front bezel colour | Black |
| Product colour | Black |
| Power consumption (typical) | 12.1 W |
| Power consumption (max) | 28.5 W |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 12 kWh |
| Power supply type | Internal |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Bezel width (side) | 5.8 mm |
| Width (without stand) | 538.6 mm |
| Weight (with stand) | 4.31 kg |
| Depth (without stand) | 53.5 mm |
| Bezel width (top) | 5.8 mm |
| Height (with stand) | 485.8 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.74 cm |
| Height (without stand) | 324.2 mm |
| Weight (without stand) | 2.81 kg |
| Width (with stand) | 538.6 mm |
| Depth (with stand) | 211.6 mm |
| AMD FreeSync | No |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Flicker-free technology | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Package weight | 6.56 kg |
| Stand included | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Quick start guide | Yes |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) |
| Supported graphics resolutions | 1152 x 864 (XGA+) |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Supported graphics resolutions | 720 x 400 |
| Supported graphics resolutions | 1600 x 900 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported graphics resolutions | 800 x 600 (SVGA) |
| Supported graphics resolutions | 1024 x 768 (XGA) |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720) |
| HD type | Full HD |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Supported video modes | 480p |
| Supported video modes | 1080p |
| Supported video modes | 576p |
| Supported video modes | 720p |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Vertical scan range | 50 - 100 Hz |
| Viewable size diagonal | 60.5 cm |
| Pixel pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Screen shape | Flat |
| Touchscreen | No |
| Horizontal scan range | 30 - 110 kHz |
| Panel type | IPS |
| Display technology | LCD |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Backlight type | Edge LED |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Anti-glare screen | Yes |
| Dell ComfortView technology | Yes |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Pixel density | 93 ppi |
| Surface hardness | 3H |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| LED backlight | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Response time | 8 ms |
| Built-in camera | No |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 2 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Height adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Swivel angle range | -173 - 173° |
| Pivot angle | -90 - 90° |
| Swivelling | Yes |
| Pivot | Yes |
| Cable management | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 21° |
| LED indicators | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Headphone out | No |
| DisplayPort version | 1.2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Built-in USB hub | No |
| HDCP version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDCP | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Doesn't contain | Mercury |
| Doesn't contain | Arsenic |
| Sustainability certificates | EPEAT Climate + |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability certificates | EPEAT Gold |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2193019 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 41.5 x 17 x 61 cm
Weight: 6.6 kg

