DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 210-BDGB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 15.30kg
452.51€ (885.03лв.)
без ДДС: 377.09€ (737.52лв.)
![]() |
12 x 42.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver
, 210-BDGB
, DELL
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver
, цена DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver
, оферти DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver
, ревю DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver
, промоция DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver
, онлайн магазин DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver
, поръчай DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver
, DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver мнения
, DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, dell {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver
, гаранция DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver
, бърза доставка DELL P Series P3223DE 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Silver
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, DELL 210-BDGB характеристики
, DELL 210-BDGB спецификации
, DELL 210-BDGB review
, DELL 210-BDGB сравнение
, DELL 210-BDGB отзиви
, DELL 210-BDGB намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Home |
| Feet colour: | Silver |
| Detachable stand: | Yes |
| Front bezel colour: | Black |
| Heavy metals free: | Hg (mercury) |
| Power consumption (max): | 183 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Input current: | 2.3 A |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Power consumption (typical): | 29.9 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 30 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power supply type: | Internal |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating altitude: | 0 - 5000 m |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Non-operating altitude: | 5000 - 12192 m |
| Height (with stand): | 617.1 mm |
| Depth (with stand): | 230.1 mm |
| Width (with stand): | 712.4 mm |
| Weight (with stand): | 11.3 kg |
| Depth (without stand): | 54 mm |
| Width (without stand): | 712.4 mm |
| Bezel width (bottom): | 1.74 cm |
| Height (without stand): | 417.1 mm |
| Weight (without stand): | 7.06 kg |
| Bezel width (side): | 7.55 mm |
| Bezel width (top): | 7.57 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | No |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Package weight: | 15.3 kg |
| Cables included: | USB Type-C to USB Type-C, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-C, AC |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| Stand included: | Yes |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Response time: | 5 ms |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Pixel pitch: | 0.2727 x 0.2727 mm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| Screen shape: | Flat |
| Vertical scan range: | 56 - 76 Hz |
| Supported video modes: | 480p, 1080p, 1080i, 720p, 576p |
| Backlight type: | LED |
| Horizontal scan range: | 30 - 90 kHz |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Viewable size, vertical: | 39.3 cm |
| Pixel density: | 93.24 ppi |
| Viewable size, horizontal: | 69.8 cm |
| Panel type: | IPS |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Response time (fast): | 8 ms |
| Viewable size diagonal: | 80 cm |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| Display technology: | LCD |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| LED indicators: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 21° |
| Cable lock slot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes, 15 cm |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| Swivel angle range: | -30 - 30° |
| Swivelling: | Yes |
| Tiltable: | Y |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DC-in jack: | Yes |
| Charging port type: | DC-in jack |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| Headphone out: | No |
| HDMI: | Yes |
| USB upstream port type: | USB Type-C |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity: | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| USB Power Delivery up to: | 90 W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR, TCO, RoHS |
| Doesn't contain: | PVC/BFR |





