















DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1") 1920 x 1200 px WUXGA LCD, black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONDELMON0239
- Тегло: 7.12kg
- SKU: MONDELMON0239
267.79€ (523.76лв.)
без ДДС: 223.16€ (436.46лв.)
![]() |
12 x 25.29 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black
, MONDELMON0239
, DELL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black
, цена DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black
, оферти DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black
, ревю DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black
, промоция DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black
, онлайн магазин DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black
, поръчай DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black
, DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black мнения
, DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dell {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black
, гаранция DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black
, бърза доставка DELL P Series P2425E computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 px WUXGA LCD
, black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DELL MONDELMON0239 характеристики
, DELL MONDELMON0239 спецификации
, DELL MONDELMON0239 review
, DELL MONDELMON0239 сравнение
, DELL MONDELMON0239 отзиви
, DELL MONDELMON0239 намаление
EAN: 5397184821688
MPN: 210-BMJF
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Grey |
| Network card | Yes |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Input current | 2 A |
| Power consumption (max) | 190 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Power supply type | Internal |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical) | 15 W |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Bezel width (side) | 6.7 mm |
| Width (with stand) | 531.8 mm |
| Height (with stand) | 364 mm |
| Weight (without stand) | 3.51 kg |
| Depth (with stand) | 181.8 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.3 cm |
| Bezel width (top) | 6.7 mm |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Weight (with stand) | 5.02 kg |
| Height (without stand) | 343.7 mm |
| Width (without stand) | 531.8 mm |
| Flicker-free technology | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | No |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| USB cable length | 1 m |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Cables included | AC |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | USB |
| Quick start guide | Yes |
| Stand included | Yes |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Supported graphics resolutions | 1600 x 1200 |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported graphics resolutions | 800 x 600 (SVGA) |
| Supported graphics resolutions | 1024 x 768 (XGA) |
| Supported graphics resolutions | 720 x 400 |
| Supported graphics resolutions | 1152 x 864 (XGA+) |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720) |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Pixel density | 94.07 ppi |
| Supported video modes | 720p |
| Supported video modes | 480p |
| Supported video modes | 1080p |
| Supported video modes | 576p |
| Screen shape | Flat |
| LED backlight | Yes |
| HD type | WUXGA |
| Viewable size, vertical | 32.4 cm |
| Panel type | IPS |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Vertical scan range | 48 - 100 Hz |
| Anti-glare screen | Yes |
| Pixel pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Dell ComfortView technology | Yes |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Touchscreen | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Display technology | LCD |
| Display diagonal | 61.1 cm (24.1") |
| Backlight type | LED |
| Viewable size diagonal | 61.1 cm |
| Surface hardness | 3H |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Viewable size, horizontal | 51.8 cm |
| Response time | 8 ms |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Swivel angle range | -45 - 45° |
| LED indicators | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Pivot angle | -90 - 90° |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| Cable management | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt angle range | -5 - 21° |
| Pivot | Yes |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| AC (power) in | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI | Yes |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| HDCP | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Built-in USB hub | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Headphone out | No |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| Doesn't contain | Arsenic |
| Doesn't contain | Mercury |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability certificates | TÜV mark |
| Sustainability certificates | RoHS |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 17 x 60.5 x 44.5 cm
Weight: 7.115 kg

