


-42 %



DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3") Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: N017L534013EMEA_VP
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.26kg
1,537.37€ (3,006.83лв.)
2,635.49€ (5,154.57лв.)
без ДДС: 1,281.14€ (2,505.69лв.)
![]() |
12 x 145.18 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, N017L534013EMEA_VP
, DELL
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, цена DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, оферти DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, ревю DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, промоция DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, онлайн магазин DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, поръчай DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey мнения
, DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, dell {ucfirst}лаптопи
, оригинален DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, гаранция DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, бърза доставка DELL Latitude 5340 Intel® Core™ i7 i7-1365U Laptop 33.7 cm (13.3) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, DELL N017L534013EMEA_VP характеристики
, DELL N017L534013EMEA_VP спецификации
, DELL N017L534013EMEA_VP review
, DELL N017L534013EMEA_VP сравнение
, DELL N017L534013EMEA_VP отзиви
, DELL N017L534013EMEA_VP намаление
| Configurable TDP-down: | 12 W |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor model: | i7-1365U |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cores: | 10 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.9 GHz |
| Performance-core boost frequency: | 5.2 GHz |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | LPDDR5-SDRAM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Memory form factor: | On-board |
| Market positioning: | Business |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Grey |
| Form factor: | Clamshell |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 100 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| USB charging voltage: | 15 V, 20, 9, 5 |
| Smart card reader: | Yes |
| Cable lock slot type: | Wedge |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Operating vibration: | 0.66 G |
| Operating shock: | 110 G |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Non-operating shock: | 160 G |
| Operating altitude: | -15.2 - 3048 m |
| Non-operating altitude: | -15.2 - 10668 m |
| Non-operating vibration: | 1.3 G |
| Height (rear): | 1.84 cm |
| Depth: | 207.5 mm |
| Height (front): | 1.68 cm |
| Width: | 305.7 mm |
| Weight: | 1.23 kg |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | No |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Mobile network connection: | No |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Ambient light sensor: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Yes |
| Intel Flex Memory Access: | Yes |
| Embedded options available: | No |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): | Yes |
| Intel Virtualization Technology (VT-x): | Yes |
| Execute Disable Bit: | Yes |
| CPU configuration (max): | 1 |
| Intel Stable Image Platform Program (SIPP): | Yes |
| Intel Trusted Execution Technology: | Yes |
| Pixel density: | 166 ppi |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 800:1 |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Full HD |
| Display diagonal: | 33.7 cm (13.3") |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| RGB colour space: | NTSC |
| Colour gamut: | 45% |
| LED backlight: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Trial software: | Microsoft Office Trial |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Operating system language: | Multilingual |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Speaker power: | 2 W |
| Speakers manufacturer: | Waves |
| Audio system: | MaxxAudio |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Optical drive type: | No |
| Storage media: | SSD |
| NVMe: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| SSD interface: | PCI Express |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Charging port type: | USB Type-C |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| Number of USB ports with PowerShare support: | 1 |
| PowerShare: | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Privacy type: | Privacy shutter |
| Front camera resolution (numeric): | 2.07 MP |
| Front camera: | Yes |
| Privacy camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Video capturing speed: | 30 fps |
| Battery charge indicator: | Yes |
| Battery voltage: | 11.4 V |
| Fast charging: | Yes |
| Battery recharge time: | 4 h |
| Battery capacity: | 54 Wh |
| Battery weight: | 220 g |
| Number of battery cells: | 3 |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | Touchpad |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 321 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e): | 67 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 10 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e): | 30 |
| PAIA version: | 1.3.2 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 280 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 290 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e): | 1 |






