


-42 %



DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16") 2,5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 5630-3390
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.89kg
1,324.13€ (2,589.77лв.)
2,269.93€ (4,439.60лв.)
без ДДС: 1,103.44€ (2,158.14лв.)
![]() |
12 x 125.04 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, 5630-3390
, DELL
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, цена DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, оферти DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ревю DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, промоция DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, онлайн магазин DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, поръчай DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver мнения
, DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, dell {ucfirst}лаптопи
, оригинален DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, гаранция DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, бърза доставка DELL Inspiron 5630 Intel® Core™ i7 i7-1360P Laptop 40.6 cm (16) 2
, 5K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 2050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, DELL 5630-3390 характеристики
, DELL 5630-3390 спецификации
, DELL 5630-3390 review
, DELL 5630-3390 сравнение
, DELL 5630-3390 отзиви
, DELL 5630-3390 намаление
| Processor cache: | 18 MB |
| Processor model: | i7-1360P |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor cores: | 12 |
| Processor boost frequency: | 5 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Configurable TDP-down: | 20 W |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Efficient-core boost frequency: | 3.7 GHz |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Discrete graphics card memory: | 4 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | Yes |
| Discrete GPU manufacturer: | NVIDIA |
| Discrete graphics memory type: | GDDR6 |
| Internal memory type: | LPDDR5-SDRAM |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Product colour: | Silver |
| Housing material: | Aluminium |
| Product type: | Laptop |
| AC adapter output voltage: | 19.5 V |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter output current: | 3.34 A |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| USB charging voltage: | 9, 5, 15 |
| USB charging current: | 3.25 A |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Operating altitude: | -15.2 - 3048 m |
| Non-operating altitude: | -15.2 - 10668 m |
| Non-operating shock: | 160 G |
| Operating shock: | 110 G |
| Non-operating vibration: | 1.3 G |
| Operating vibration: | 0.66 G |
| Weight: | 1.94 kg |
| Height (rear): | 1.82 cm |
| Height (front): | 1.54 cm |
| Width: | 356.8 mm |
| Depth: | 251.7 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobile network connection: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| Cables included: | AC |
| HD type: | 2.5 K |
| Display resolution: | 2560 x 1600 pixels |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| LED backlight: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Panel type: | WVA |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Audio chip: | Realtek ALC3254 |
| Audio system: | MaxxAudio Pro |
| Built-in microphone: | Yes |
| Speakers manufacturer: | Waves |
| Speaker power: | 2.5 W |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Storage media: | SSD |
| Card reader integrated: | Yes |
| Compatible memory cards: | SDHC, SDXC, SD |
| NVMe: | Yes |
| SSD interface: | PCI Express |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| SSD form factor: | M.2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Charging port type: | DC-in jack |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB Power Delivery: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Power adapter barrel connector: | 4.5 mm |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 1 |
| Front camera: | Yes |
| Video capturing speed: | 30 fps |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera resolution (numeric): | 2.07 MP |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Battery voltage: | 15 V |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery recharge time: | 3 h |
| Fast charging: | Yes |
| Battery weight: | 240 g |
| Number of battery cells: | 4 |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | No |






