


-42 %



DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 5640-8118_32
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 2.92kg
1,405.37€ (2,748.66лв.)
2,409.20€ (4,711.99лв.)
без ДДС: 1,171.14€ (2,290.55лв.)
![]() |
12 x 132.71 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, 5640-8118_32
, DELL
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, цена DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, оферти DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, ревю DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, промоция DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, онлайн магазин DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, поръчай DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue мнения
, DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, dell {ucfirst}лаптопи
, оригинален DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, гаранция DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, бърза доставка DELL Inspiron 5640 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce MX570A Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, DELL 5640-8118_32 характеристики
, DELL 5640-8118_32 спецификации
, DELL 5640-8118_32 review
, DELL 5640-8118_32 сравнение
, DELL 5640-8118_32 отзиви
, DELL 5640-8118_32 намаление
| Processor cores: | 10 |
| Processor family: | Intel Core 7 |
| Processor boost frequency: | 5.4 GHz |
| Performance-core base frequency: | 1.8 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 4 GHz |
| Processor generation: | Intel Core (Series 1) |
| Efficient cores: | 8 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Performance cores: | 2 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5.4 GHz |
| Efficient-core base frequency: | 1.2 GHz |
| Processor base power: | 15 W |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor model: | 150U |
| Processor threads: | 12 |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| Discrete graphics card memory: | 2 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce MX570A |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | Yes |
| Memory data transfer rate: | 5200 MT/s |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 8 GB |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Internal memory: | 16 GB |
| Colour name: | Ice Blue |
| Product colour: | Blue |
| Product type: | Laptop |
| AC adapter output voltage: | 19.5 V |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter output current: | 3.34 A |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Wedge |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating altitude: | -15.2 - 3048 m |
| Non-operating altitude: | -15.2 - 10668 m |
| Operating shock: | 110 G |
| Operating vibration: | 0.66 G |
| Non-operating shock: | 160 G |
| Non-operating vibration: | 1.3 G |
| Height (rear): | 1.74 cm |
| Height (front): | 1.62 cm |
| Width: | 356.8 mm |
| Depth: | 249.5 mm |
| WLAN controller model: | Realtek RTL8852CE |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wi-Fi data rate (max): | 2400 Mbit/s |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN controller manufacturer: | Realtek |
| Ethernet LAN: | No |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Accelerometer: | Yes |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Cables included: | AC |
| Anti-glare screen: | Yes |
| LED backlight: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Pixel density: | 141 ppi |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display surface: | Matt |
| HD type: | WUXGA |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Colour gamut: | 45% |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| RGB colour space: | NTSC |
| Panel type: | WVA |
| Touchscreen: | No |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Speaker power: | 2 W |
| Audio chip: | Realtek ALC3254 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Optical drive type: | No |
| Compatible memory cards: | SDXC, SDHC, SD |
| Card reader integrated: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| NVMe: | Yes |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD capacity: | 1 TB |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Charging port type: | DC-in jack |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera resolution (numeric): | 2.07 MP |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera: | Yes |
| Number of battery cells: | 4 |
| Fast charging: | Yes |
| Battery voltage: | 15 V |
| Battery weight: | 240 g |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery recharge time: | 3 h |
| Battery capacity: | 54 Wh |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Warnings: | Keep out of reach of children to avoid risk of electric shock., Do not dispose of in normal household waste; appropriate disposal must be carried out in accordance with environmental regulations. |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS08: Health hazard, GHS07: Harmful |
| Sustainability compliance: | Yes |






