


-39 %



DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14") Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 7441-5567
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 2.50kg
1,010.86€ (1,977.06лв.)
1,654.12€ (3,235.17лв.)
без ДДС: 842.38€ (1,647.55лв.)
![]() |
12 x 95.46 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, 7441-5567
, DELL
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, цена DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, оферти DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, ревю DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, промоция DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, онлайн магазин DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, поръчай DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue мнения
, DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, dell {ucfirst}лаптопи
, оригинален DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, гаранция DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, бърза доставка DELL Inspiron 14 Plus 7441 Qualcomm Snapdragon X1P-64-100 Laptop 35.6 cm (14) Touchscreen WQXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Blue
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, DELL 7441-5567 характеристики
, DELL 7441-5567 спецификации
, DELL 7441-5567 review
, DELL 7441-5567 сравнение
, DELL 7441-5567 отзиви
, DELL 7441-5567 намаление
| Processor manufacturer: | Qualcomm |
| Processor cache: | 42 MB |
| Processor generation: | Snapdragon X Plus (X1P) |
| Processor cores: | 10 |
| Processor model: | X1P-64-100 |
| Processor frequency: | 3.4 GHz |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card family: | Qualcomm Adreno |
| On-board GPU manufacturer: | Qualcomm |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card model: | Qualcomm Adreno GPU |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Memory form factor: | On-board |
| Memory data transfer rate: | 8448 MT/s |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Housing material: | Aluminium |
| Introduction year: | 2024 |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Blue |
| Colour name: | Ice Blue |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| USB charging voltage: | 15 V, 20, 5, 9 |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Depth: | 223.8 mm |
| Width: | 314 mm |
| Height: | 16.9 mm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Height (front): | 1.47 cm |
| Height (rear): | 1.56 cm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN controller manufacturer: | Qualcomm |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Cables included: | AC |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Touchscreen: | Yes |
| Panel type: | WVA |
| Anti-glare screen: | Yes |
| LED backlight: | Yes |
| Display resolution: | 2560 x 1600 pixels |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| HD type: | WQXGA |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of microphones: | 2 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Wi-Fi certified: | Yes |
| NVMe: | Yes |
| Card reader integrated: | Yes |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Storage media: | SSD |
| SSD form factor: | M.2 |
| Compatible memory cards: | MicroSDXC, MicroSDHC, MicroSD (TransFlash) |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Optical drive type: | No |
| Charging port type: | USB Type-C |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Video capturing speed: | 30 fps |
| Front camera: | Yes |
| Battery capacity: | 54 Wh |
| Number of battery cells: | 3 |
| Pointing device: | Touchpad |
| Copilot key: | Yes |
| Numeric keypad: | No |
| Backlight colour: | White |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS08: Health hazard, GHS07: Harmful |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| NPU performance up to: | 45 TOPs |
| Neural processor unit (NPU): | Qualcomm Hexagon |






