





DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 210-BNJN
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.30kg
137.29€ (268.52лв.)
без ДДС: 114.41€ (223.77лв.)
![]() |
12 x 12.96 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, 210-BNJN
, DELL
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, dell {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка DELL E Series E2425H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, DELL 210-BNJN характеристики
, DELL 210-BNJN спецификации
, DELL 210-BNJN review
, DELL 210-BNJN сравнение
, DELL 210-BNJN отзиви
, DELL 210-BNJN намаление
| Market positioning: | Home |
| Detachable stand: | Yes |
| Feet colour: | Black |
| Front bezel colour: | Black |
| Product colour: | Black |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 13 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (typical): | 13.3 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (max): | 22 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Non-operating altitude: | 5000 - 12192 m |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating altitude: | 0 - 5000 m |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Width (without stand): | 552.6 mm |
| Weight (without stand): | 3.16 kg |
| Bezel width (top): | 1.28 cm |
| Weight (with stand): | 3.49 kg |
| Bezel width (side): | 1.28 cm |
| Height (without stand): | 331.6 mm |
| Bezel width (bottom): | 1.69 cm |
| Depth (without stand): | 49.7 mm |
| Width (with stand): | 552.6 mm |
| Depth (with stand): | 171 mm |
| Height (with stand): | 420.4 mm |
| Wi-Fi: | No |
| AMD FreeSync: | No |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| VGA cable length: | 1.5 m |
| Package weight: | 5.47 kg |
| Power cable length: | 2 m |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| Stand included: | Yes |
| Cables included: | AC, VGA, DisplayPort |
| Quick start guide: | Yes |
| Supported video modes: | 480p, 720p, 576p, 1080p |
| Touchscreen: | No |
| Backlight type: | Edge LED |
| Viewable size, horizontal: | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical: | 29.6 cm |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Panel type: | VA |
| NTSC coverage (typical): | 83% |
| Display technology: | LCD |
| Response time (fast): | 5 ms |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | No |
| Display diagonal (metric): | 604.7 cm |
| Surface hardness: | 3H |
| Pixel density: | 93 ppi |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Vertical scan range: | 50 - 76 Hz |
| Screen shape: | Flat |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Supported graphics resolutions: | 720 x 400, 1280 x 720 (HD 720), 1152 x 864 (XGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 640 x 480 (VGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900 |
| HD type: | Full HD |
| Display diagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Horizontal scan range: | 30 - 84 kHz |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| LED backlight: | Yes |
| Response time: | 8 ms |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Height adjustment: | No |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Swivelling: | No |
| Pivot: | No |
| Plug and Play: | Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 21° |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| LED indicators: | Yes |
| Built-in USB hub: | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| HDMI: | No |
| HDCP version: | 1.4 |
| Headphone out: | No |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Doesn't contain: | Mercury, PVC/BFR, Arsenic |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR, TCO |





