



DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZDLDECOBU0067
- Тегло: 2.76kg
- SKU: ZDLDECOBU0067
130.69€ (255.61лв.)
без ДДС: 108.91€ (213.01лв.)
![]() |
12 x 12.34 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2)
, ZDLDECOBU0067
, DEEPCOOL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2)
, цена DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2)
, оферти DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2)
, ревю DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2)
, промоция DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2)
, онлайн магазин DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2)
, поръчай DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2)
, DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2) мнения
, DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, deepcool {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2)
, гаранция DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2)
, бърза доставка DeepCool PN1000-D power supply unit (R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2)
, DEEPCOOL цена
, DEEPCOOL промоция
, DEEPCOOL отстъпка
, DEEPCOOL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DEEPCOOL ZDLDECOBU0067 характеристики
, DEEPCOOL ZDLDECOBU0067 спецификации
, DEEPCOOL ZDLDECOBU0067 review
, DEEPCOOL ZDLDECOBU0067 сравнение
, DEEPCOOL ZDLDECOBU0067 отзиви
, DEEPCOOL ZDLDECOBU0067 намаление
EAN: 6933412742210
MPN: R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2
Technical Specifications
| On/off switch | Yes |
| Cooling type | Active |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Fan diameter | 12 cm |
| Product colour | Black |
| Fan location | Top |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power protection features | Overheating |
| Power protection features | Surge protection |
| Power protection features | Surge & inrush protection (SIP) |
| Power protection features | Over power |
| Power protection features | Under voltage |
| Power protection features | Over current |
| Power protection features | No load operation |
| Power protection features | Over voltage |
| Efficiency | 90% |
| Total power | 1000 W |
| Combined power (+3.3V) | 120 W |
| Power Good signal delay range | 100 - 150 ms |
| Max output current (+12V) | 83.3 A |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Max output current (+3.3V) | 22 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Combined power (+12V) | 999.6 W |
| Combined power (+5V) | 120 W |
| Max output current (+5V) | 22 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Hold time | 16 ms |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Height | 85 mm |
| Width | 150 mm |
| Depth | 150 mm |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| Purpose | PC |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Bearing technology | FDB |
| ATX version | 3.1 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Package type | Box |
| Certification | CE/FCC/CCC/RCM/EAC/CAN ICES-003(B)/NMB-003(B) /TUV-RH |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | WEEE |
| Cabling type | Modular |
| Motherboard power cable length | 54 cm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11.5 x 30.5 x 20 cm
Weight: 2.76 kg


