Dahua Technology PoE SF1008LP Unmanaged L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILDAUSWI0102
- Тегло: 1.11kg
- SKU: KILDAUSWI0102
Етикети:
, KILDAUSWI0102
, DAHUA
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, най-добър Компютри
, нов Компютри
, dahua {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, DAHUA цена
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, магазин за Компютри
, топ оферти Компютри
, DAHUA KILDAUSWI0102 характеристики
, DAHUA KILDAUSWI0102 review
EAN: 6923172572035
MPN: SF1008LP
Technical Specifications
| Housing material | Metal |
| LED indicators | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Rack mounting | No |
| Product colour | Black |
| Power consumption (max) | 60 W |
| DC input voltage | 48 - 57 V |
| Power source | DC/PoE |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 70 °C |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Unmanaged |
| Width | 190 mm |
| Weight | 490 g |
| Depth | 100 mm |
| Height | 30 mm |