-36 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: PFS3010-8ET-96-
  • Гаранция: 36 месеца
  • Тегло: 1.24kg
Product colour:Black
DC input voltage:48 - 57 V
Power consumption (typical):90 W
Power source:DC
Operating relative humidity (H-H):5 - 95%
Storage temperature (T-T):-20 - 70 °C
Storage relative humidity (H-H):5 - 95%
Operating temperature (T-T):-10 - 55 °C
Switch type:Unmanaged
Weight:500 g
10G support:No
Ethernet LAN data rates:10,100,1000 Mbit/s
Package depth:100 mm
Package width:190 mm
Package weight:1.32 kg
Package height:30 mm
Gigabit Ethernet (copper) ports quantity:2
Fast Ethernet (copper) ports quantity:8
Basic switching RJ-45 Ethernet ports type:Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity:10
Switching capacity:5.6 Gbit/s
Forwarding rate:4.17 Mpps
Packet buffer memory:4 MB
MAC address table:8000 entries
Power over Ethernet (PoE) ports quantity:8
Power over Ethernet (PoE):Yes
Total Power over Ethernet (PoE) budget:96 W
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: BE QUIET!
Brand: TP-LINK
Product colour:Black Rack mounting:No LED indicators:Activity, Power, Link, PoE, Status, Speed Power consumption (max):75.16 W Input voltage:53.5 V Po..
Brand: TP-LINK
Product colour:Black Rack mounting:Yes Form factor:1U Number of fans:2 fan(s) AC input frequency:50 - 60 Hz Power supply included:Yes Power consumptio..
Brand: Cudy
LED indicators:Activity, Power, PoE, Link Product colour:Grey Rack mounting:Yes Housing material:Metal AC input voltage:100 - 240 V Power source:AC Po..
Form factor:1U LED indicators:Yes Product colour:Black Rack mounting:Yes Number of fans:2 fan(s) Power consumption (max):480.1 W Power source:AC AC in..