





Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CIPDAUKAM0933
- Тегло: 6.80kg
- SKU: CIPDAUKAM0933
452.45€ (884.91лв.)
без ДДС: 377.04€ (737.43лв.)
![]() |
12 x 42.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall
, CIPDAUKAM0933
, DAHUA
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall
, цена Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall
, оферти Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall
, ревю Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall
, промоция Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall
, онлайн магазин Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall
, поръчай Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall
, Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall мнения
, Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dahua {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall
, гаранция Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall
, бърза доставка Dahua Technology DH-SD5A425GB-HNR security camera Dome IP security camera Outdoor 2560 x 1440 pixels Ceiling/wall
, DAHUA цена
, DAHUA промоция
, DAHUA отстъпка
, DAHUA Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DAHUA CIPDAUKAM0933 характеристики
, DAHUA CIPDAUKAM0933 спецификации
, DAHUA CIPDAUKAM0933 review
, DAHUA CIPDAUKAM0933 сравнение
, DAHUA CIPDAUKAM0933 отзиви
, DAHUA CIPDAUKAM0933 намаление
EAN: 6923172599735
MPN: SD5A425GB-HNR
Technical Specifications
| Housing material | Metal |
| Form factor | Dome |
| IK code | IK10 |
| Product colour | White |
| Product colour | Black |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Power source type | DC, PoE |
| Power consumption (max) | 21 W |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Scene change |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Abandoned object |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Intrusion |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Missing object |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Tripwire |
| Video motion detection | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Web-based management | Yes |
| Web browser | Yes |
| Diameter | 19 cm |
| Weight | 4.7 kg |
| Height | 332 mm |
| Networking standards | IEEE 802.1x |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Streaming method | Multicast |
| Streaming method | Unicast |
| Number of users | 20 user(s) |
| PTZ modes | 8 Tour |
| PTZ modes | Preset point |
| Type | IP security camera |
| Connectivity technology | Wired |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Day/night mode | Yes |
| PTZ control | Yes |
| Placement supported | Outdoor |
| Alarm input/output | Yes |
| Package weight | 8 kg |
| Number of cameras | 1 |
| Audio formats supported | PCM |
| Audio formats supported | AAC |
| Voice codecs | G.711Mu |
| Voice codecs | G.722.1 |
| Voice codecs | G.723 |
| Voice codecs | G.711a |
| Voice codecs | G.726 |
| Voice codecs | G.729 |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Built-in HDD | No |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| ROM capacity | 4000 MB |
| Headphone outputs | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Microphone in | Yes |
| Lens viewing angle, vertical | 39.7° |
| Lens viewing angle, horizontal | 51.9° |
| Lens viewing angle, diagonal | 63.1° |
| White balance | Manual |
| White balance | Sodium lamp |
| White balance | Auto |
| White balance | Indoor |
| White balance | Natural |
| White balance | Outdoor |
| Tilt angle range | -15 - 90° |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Pan range | 0 - 360° |
| Tilt speed | 200 °/sec |
| Pan preset speed | 400 °/sec |
| Pan speed | 300 °/sec |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Optical sensor size | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8") |
| Sensor type | CMOS |
| Progressive scan | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported graphics resolutions | 2048 x 1536 (QXGA) |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported graphics resolutions | 704 x 576 |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 960 |
| Supported graphics resolutions | 352 x 288 |
| Supported graphics resolutions | 704 x 480 |
| Supported graphics resolutions | 352 x 240 |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Total megapixels | 4 MP |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Noise reduction | Yes |
| Frame rate | 30 fps |
| Video compression formats | H.264 |
| Video compression formats | H.265+ |
| Video compression formats | H.265 |
| Video compression formats | M-JPEG |
| Video compression formats | H.264+ |
| Bit rate control | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Image stabilizer | Yes |
| Gain control type | Auto/Manual |
| Video streaming | Yes |
| Privacy masking | Yes |
| Night vision distance | 150 m |
| LED type | IR |
| Number of illumination LEDs | 4 |
| Night vision | Yes |
| Observe distance | 987.5 m |
| Identify distance | 250 m |
| Detect distance | 2500 m |
| Digital zoom | 16x |
| Optical zoom | 25x |
| Maximum aperture number | 3.6 |
| Minimum aperture number | 1.6 |
| Recognize distance | 500 m |
| Focal length range | 5 – 125 mm |
| Focus | Automatic / semi-automatic / manual |
| Zoom capability | Yes |
| Closest focusing distance | 0.1 m |
| Number of lenses | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26 x 26.5 x 51.5 cm
Weight: 6.8 kg

